4 tabletti armastust 2 korda päevas

mina: Lumi tuli maha, tore ju?

vastasleer: Niunäuniunäu, said oma lume.. eks Sa katsu autoga sõita sellise ilmaga?

mina: väike nipp.. ära mölise roolis mobiiliga ja reageerimisaeg pikeneb piisavaks, et ka lumel toime tulla.. prf.

***

Jah, nagu näha olen ma seekord kuri roolis mobiiliga rääkijate peale. Seda pärast seda, kui üks oinas, kellel parajasti maailma KÕIGE tähtsam (vähemalt) vestlus pooleli oli, ei pannud tähele, et kui tramm seisab peatuses ja uksed lahti on ja inimesed trammile ja maha lähevad, siis võiks nagu seisma jääda, mitte nende varvastelt üle sõites vahelt läbi kihutada (et kohe trammi ees enivei punase tule taha seisma jääda.. ime, et foorigi märkas).  Ja samal õhtul hiljem pidi üks tsikk, kes samuti kõrvapidi telefoni küljes rippus, peatusest väljuvale bussile sisse sõitma. Peab tõdema, et ma natuke lootsin, et sõidab ka.. karma või nii (6). Aga bussisolijate ajakulu osas õnneks siiski ei sõitnud :).

Eniveis, pärast seda õhtut paar päeva tagasi, hakkasin teadlikult jälgima. Teekond tööle kestab 3-4 peatust.. ja hommikul akna tagant sõidavad ka autod lähedalt mööda. Ja no tõesti: iga kümne auto kohta vähemalt ühes räägib keegi telefoniga. Seda ka tuisus ja suurtel ristmikutel (no näiteks Viru ringil) jne. Päris ohutu värk. Noot. Ostke handsfree, või.. kui Sa just maitea, Tallinnast Poola jutti ei sõida, siis ei ole see tee nii pikk, et Sa ei saaks vahepeal telefoniga mitte rääkida. Helista tagasi, niiiii suur see minutihind ka ei ole. Ja kui on, siis tee vastamata kõne :D.

Inimesed peaksid õnnelikud olema, et mu füüsiline vorm on… mitte-kõikse-parem :)… muidu läheksin politseiks ja kui praegu paljumitu politseinikku väga inimlikud ja mõistvad on, siis mina seda ei oleks. Lõpetaksin enda blogis välja elamise ja väänaksin trahve alaealistele suitsetajatele, turvavööta sõitjatele, kanalis kihutajatele, roolis mobiiliga rääkijatele, helkurita liiklejatele, punase tulega teeületajatele.. ja kõigile teistele, keda ma KOGU AEG näen.

***

Positiivsemat ka.
1. Küpsetasin eile juustusaiakesi ja kaneelisaiakesi. Juustuomad olid NIIIIIII head, eriti soojalt. Kahepeale pistes oli plaaditäis umbes veerandtunniga otsas. Õhtusöögi asemel 🙂 Homme Ja$ ja VäikeFränky külas, siis peaks ka tegema :).
2. Homme-ülehomme on voodi- ja sülekoer-uriseja-Janet ka külas.. Wiii, wiii, wiii 🙂
(oeh, ma niiiii igatsen neid karvakerasid…)

3. Macil on varsti sünnipäiv! Mac lendab sünnipäeval ligi nädalaks Ruotsinen. Mac mõtleb, et kui lennukis on lubatud sisse võtta 1 kott ja alla panna 1 kott… aga kui mul on spordikott+läpakakott+fotokakott, siis kas ma läpaka ja fotokaomad võin eraldi lennukisse sisse võtta? Alla ei tahaks väga panna kumbagi… A kui ma mõlemad ühte suurde kilekotti topin? Siis on üks kott ju 😀
Lennukiga seoses.. peaksin vist rahakotist selle minigrip-kotikese valgete tablettidega välja võtma selleks ajaks, muig.
(Peavalurohud siis, dooooh… mis te siis mõtlesite?)

4. Mac astus täna ühistransporti, samal ajal Tambule SMSi trükkides, et ilm nõnna lahedake on. Sees mõtlesin, et heh.. äkki oleks pidanud numbrit ka vaatama või miskit? Kuna sees ühtki viidet numbrile ei olnud ja majaakendelt ka loetavalt ei peegeldunud, siis kobisin järgmises maha.  Ja ennäe- oligi vale :D… seljataga tuli õige :-).

5. Mac võttis kuus uut Postcrossingu aadressi ;)… kuigi väga agaralt vist enam saatma ei hakka.. margi hind tõusis ligi kaks korda… ja on nüüd Euroopa ja ülejäänud alade vahel ka erinev… Liiga hilja vist sünnipäevakingisoovilisti euroste-markide-lehti lisada?

6. Heh, vaat, millise lumememme ma ühe varasema blogiposti jaoks valmis nokerdanud olin 🙂

2 kommentaari “4 tabletti armastust 2 korda päevas

  1. 4. Mac astus täna ühistransporti, samal ajal Tambule SMSi trükkides … hmmm
    äkki võiksid läbi lugeda ka om ablogi esimese osa, kuidas liikluses käituda

  2. mähh… ma liiklust ja trammiastmeid ikka jälgisin.. aga trammi peatusesse saabudes oli pilk telefonis ja numbrit ei vaadand.
    see et ma kottpimedas vetsus käin ei tähenda, et ma ilma vaatamata tänaval liiguks päris 😛

    ps. see, et ma trammi tulles ringi vaatan päästis ka selle ülevarbasõitjaeest 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s