Udaranäpu kirjatükk

Uni ilmutas end Macile! Siiani ilmutab 🙂

Mac mängis eile õhtul poistekarjaga lauamänge… õhtu algas siis 10-st ja lõppes 3-aeg… Ma ei võitnud kõiki mänge, aga pole hullu.. elu läheb edasi.

Võitsime Gustiga 2x “Pöörase Aliase”  ja lisaks sain tead, mis põhjustel me maa-alusesse kaevandusse minema peaks…
Siis tegid külalised ränga eksimuse Majareegel nr 2 vastu “Külaline lauamängudes EI võida!” ja saavutasid “Žili-bõlis” kaksikvõidu.. PRF.

Siis haaras “Ma-ei-oska-üldse-joonistada-Gusti” ainuvõidu mängus “Joonista ja arva“… ja õhtu lõpetuseks hakkas neil must hale ja mul lasti võita üks “Tubateater“.

Nii, et kokkuvõttes kõige hullemini ei läinud. Aga hommik oli küll unine. Nii unine, et soostusin kohvi jooma.. ja siis selgus, et piima ega koort ei ole. Oeh. Seljatasin selle kruusitäie ja edaspidi plaanin ma iga kord, kui näen kedagi musta kohvi joomas, ohjeldamatult nutta… sest mul on teist/neist lihtsalt niiiiii maailmakahju. See oli nii vastik! Kindlasti on kodukeemiaid, mis maitsevad ka paremini…
(aga jäägu see viimane lause tõestuseta hüpoteesiks… keeldun neid mekkimast 🙂)

***

Mac näeb täna Džännut! Ma olen nagu laps enne jõule, ootan tupsukat niiväga 🙂 (okok, teisi ka :))

Muide.. koertest. Kuidas koer tunneb ära, et teine on ka koer. Ilma nuusutamata, juba kaaaugelt.  Teate ju küll seda vaatepilti, kus näete omaniku juures olevat koera erksas asendis kaugusse vaatamas.. ja teate kohe, et selge- sealpool on järelikult teine sabaaka veel. Et välimuse põhjal… aga, koera on ju niiiiiiii erinevad, kust nad teavad, et see on koer? Kust teab väike valge sile taskukoer, et eemal seisev suuuuur must habemik on koer… ja vastupidi?
(vot selliste asjadega ma oma väikest peakest vaevangi :D)

***

Hah, änd lääst.. but not least:

Siin lehe üleval ääres oli väike menüü: Majapilt (homepage), Fotoblogi ja Tervitus… Nüüd on nende asemel Majapilt, Saamisrõõm ja Tervitus. Saamisrõõmu  lehte olete oodatud enne igat macitähtpäeva  (ja saagu neid palju!) külastama… siis pääsen ajurünnakutest :))

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s