Eesti otsib Superparti!

Hommikul tööle tulles nägin kuidas ülekäigurajal olevale mehele andis takso kannatamatult signaali… sellepärast, et meesterahvas julges korraks hoo maha võtta, et veenduda ega seisva trammi tagant mõnda autot startimas ei ole… häbi-häbi, niimoodi kolme sekundi võrra takso sõiduaega pikendamas… tuleb ikka hooga seisvate trammide-trollide-busside taha joosta ma ütlen, mis see väike startiv auto mehele teeb, eksolejah?!

(njah, /me loodab, et saite isegi sarkasmile pihta.. a see selleks).

***

Macil (nagu eilne positus pisut vihjas) oli eile peavalu. Või noh, tegelikult oli üleeile peavalu. Ja eile hommikul peavalu. Eile õhtuks oli sellest sirgunud peavalude kuningas :S … õnneks lubas Noorem-Kaksik-J mu varem ära, kohe kui tal vabam hetk tekkis… Ja külm õhk tegi kolbaga 1:0. Bussis tundsin iga auku, asfaldikonarust, rööbast ja muud ületades kuidas ajukoor hooga vastu kolpa põrus ja mõranes… ja tuppa astudes, kui soe õht vastu lõi, sulas jäätunud aju ära ja keeras peasisu täitsa sassi. Igaljuhul võtsin sisse eilse kolmanda (500mg) valuvaigisti, pugesin teki alla istuma (sest nagu ma juba maininud olen, siis ei kannata mu peavalud üldsegi pikaliolekut.. surve peas kolmekordistub kohe). Ja jõllitasin vannitoaust mõeldes, et “varsti mõjub.. see kolmas mõjub.. mõjub küll”… aga üldiselt oli seis selline, et esimest korda kaalusin endale ise peavalu tõttu kiirabi kutsumist… neil oleks äkki miskit paremini laksavat kraami, morfiini või nii.. täisnarkoos poleks ka paha olnud.

Ei kutsunud, pelgasin et nad ei tee pärast 1500mg´d muud kui parimal juhul maoloputuse :D.

Mingi hetk jäin magama (kui ma kui seda ilma rohuta teinud oleksin, oleks tulemus olnud topeltvalutav kolp) ja ärkasin enda meelest tunni pärast. Tegelikkuses üle kolme tunni pärast. Ja mul oli heam! ohsedarõõmu! Vedelesin veel 2 tundi voodis, sõõs sõin paar juustusaia ja kobisin ööunele.

Hommikul ärkasin ise, pisut enne äratust. Ja pea ainult pisutpisut tuikab. Greit saksess! Mii häppi.

***

omg… päevauudis (võeh)

PS. Pärast ühte Bailamängu on mul juba fooliumimüts olemas 😉

Üks kommentaar “Eesti otsib Superparti!

  1. Mul on heameel, et sain abiks olla.
    Vanem Kaksik-J on kutsunud migreeni tõttu kiirabi… talle tehti diclofenaci (ei tea kas kirjutasin õigesti(A)) süst mis tegi asja hoopiski hullemaks…. selgus, et tal on selle ravimi suhtes allergia…
    Mina ise olen kiirabis kohapeal käinud… aastaid tagasi käisin seal lausa igakuu korra ning 1-2 korda olen tulnud sealt tagasi ka nii, et nende “jõupungutused” ei kandnud vilja.
    Ehk siis…. sul on veel “arengu ruumi” selles osas…. muidugi loodan, et sa ei arene… vähemalt selles suunas mitte 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s