Pildipostile üks liikuva-pildi postitus kah otsa!

Mac näitas endale eile, kuidas ei kirjutata lõputööd.

See käib nii:

Pane telekast mõni film mängima.

Võta arvuti kätte.

Vaata filmi ja lahenda arvutist Griddlers´eid.

Tulemus:
Oled griddlersiga edumeelne olnud:

Lõputööd pole arvutis avatudki.
(ata-ata!)

… Aga filmi-alal oled see-eest targem 😀

Hommikul vaatasin “Letters to God
Muusika meeldis, kurb oli ka. Mina ühsõnaga tahul, aga pakun, et kõigile ei meeldiks. Ise teate.

Lõunal Netrami sünnipäevapäeval mängisin TV-sarja teemalist lauamängu “Vampire Diaries“, mille Ch. USAmaalt kingiks tõi. Niitoreniitore. Aitäh 🙂
Mäng oli alguses tore, sest ma võitsin. Aga siis läks Netram ülbeks kätte ära ja julges teise mängu ise võita. See ei olnud eriti ilus temast, aga kuna pole ilus ka sünnipäevalapse kallal vägivallatseda, siis ma hoidsin end tagasi viisakalt. Üldiselt olen mänguga rahul. Mõnus ajaviitekas, mis ei sunni hullu mõttetööd, aga samas toimub midagi ja põnev on ka.. ei ole “midagi ei juhtu” mäng 🙂
(PS. Kui amazoni vaatasin, siis leidsin, et USAmaal on veel niipalju mänge, millest ma kuulnudki ei ole. Tahan seda ja seda ja seda ja seda ja seda ka …. ja siis veel seda ja seda ja seda ja seda ja muidugi seda . Ja lisaks veel seda ja seda ning seda ja seda ja seda pluss seda. Noh ja ära ei ütleks ka sellest, sellest, sellest, sellest või sellest… ega ka sellest, sellest ja sellest. Või hoopis sellest, sellest, sellest , sellest või sellest.)
See valik jäi silma vaadates läbi esimesed 120 mängu… kokku on neid seal üle 30000. Well, good luck with that.
Aga sarjast “Vampire Diaries” ei tea ma suurt midagi, peale fakti, et Ch. sellesse sama kiindunud on kui ma Gilmore Tüdrukutesse või Grey anatoomiasse… seega olen endale lubanud, et ma isegi ei piilu seda enne, kui lõputöö ühelpool. Õige mulle veel üht sõltuvust vaja. [edit: aasta aega hiljem, kevadel 2013 olin ma selle sarja neli hooaega KOLM korda läbi vaadanud!]

Õhtupoole vaatasin “If Only´t” Õnneks nägin seda viimati nii ammu, et ei mäletanud eriti midagi ette. Peale fakti, et kurb on. Ei pidanud pettuma, oligi kurb :D.

(Vahemärkus: nüüdseks tundun endale väga depressiivsena järsku, kui päev otsa nutufilme vahin… lauamängus pähe saades vägivallatseda tahan, ja vampiirimänge mängin 😀)

Ja õhtul tuli telkust “Da Vinci kood”. Kuigi kunagi paljupalju kiidetud, peab tõdema, et ma polnud senini seda vaatama jõudnud. Polnud eriti keskendunud ka. Ootasin mingit vanaaegset segase sisuga asja. Natuke ajasin vist “Kristuse kannatustega” (mida ma ka näinud ple) ka oma peas filmid omavahel sassi jne.  Üllatuseks oli täitsa tänapäevane põnevik hoopis. Kohati põnev. Kohati segane/üllatuslik (lõpuks muutis veits kahtlustavaks juba kõikide tegelaste osas… ootasin kõigist reetmist 😀). Kohati tarkusiteri jagav (ma ei tea kui palju juttu sealt tõele vastas, aga päris põnevaid fakte oli). ja üldiselt päris vaadatav. Lõppes küll kolehilja (kesköö on minu jaoks juba kuus tundi üle uneaja 😀) nii et hommikul oli tunne, et unemati on liiva asemel mind superliimiga loopinud ja olen voodi külge kinni jäänud. Niiiiraske oli tõusta, isegi viienda äratuse peale.

Aga täna istutan end ka teleka ette… sealt järjest kohe “Eesti Tippmodell” ; “”Mentalist” ja “Meedium“.
Naiss.

Ps. Mac köhib kopsutükke ja valutab kurku. Macil on omme kolm infotundi. Mac ei hüppa rõõmust lakke.

Üks kommentaar “Pildipostile üks liikuva-pildi postitus kah otsa!

  1. Tsau, tsau, tsau..
    Mõnda filmi tahaks ise ka vaadata, mida mainisid..aga Vampire Diaries, vaatasin ka mingi aeg seda, enne kui nägin Twilighty ja ajasin need omavahel sassi. Nüüd teen vahet, kumb on kumb film ja pealegi on üks nendest seriaal.

    Ja esmaspäeva õhtune filmivalik on hea (Y)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s