Pilditulugu

Ehk lugu sellest, kuidas Mac lõunapausil pilte tegemas käis ei käinud.

Mac läks lõunale. Fotokaga. Võõraid püüdma.. ja number seitsmeid püüdma.

1. Mac otsib pilguga võõraid. Inimesed tormavad ringi nagu inimtankid. Peatamatud… ja pealegi sama hallid nagu tank. Mac loobub.

2. Macil hakkab külm. Ja kõht läheb vääga tühjaks. Mac mõtleb et käiks hoopis söömas. Siis vaatab edasi.

3. Mac näeb kolme autot järjestpargituna. Kõikide numbrimärk hakkab seitsmega. Mac mõtleb-kaalub-loobub. Tundub kuidagi.. isikuandmete levitamisena või nii :).

4. Mac näeb ühel aknal sigrimigrikriipsudest moodustunud seitset. Aga teised kriipsud taustal muudavad selle liiga sigriks. Vaevalt keegi aru saab, et see seitse on.

5. Mac unustab kohevarsti üldse ära, et ta seitsmeid jahtis. Jälgib hoopis inimtanki, kes teed ületades või kaubakeskuse ustest läbipressides ei kavatse hetkekski hoogu maha võtta või peatuda. Sirutab hoopis käe välja, et vastutulev inimene eest ära lükata. Ekstreemtank. Emane pealegi.

6. Mac ostab söögi ja mõtleb, et nüüd on soe mämm kotis. Kus Sa nii veel pildistama lähed, pärast kõik jahtunud. Eiei, tagasi tööle ja sööma ikka. Eks homme on ka päev. Pealegi- väljas pole päikeseraasugi, nii tulevad niikuinii kolekõlehallid pildid hallidest inimtankidest.

7. Kontorinurgal silmab Mac habemikku, kes kolmjala püsti seadnud on ja tänavaelu pildistab. Hall habe sobiks halli ilma. Ja üldse näeb ta sheff välja. Kiiret ei paista tal ka olevat. Ja fotograafina saaks ju vast aru ka, kui teine niiii tahaks pilti teha.

8. Aga kuidas ma küsin. Äkki (ilmselt) ta on mingi proff. Pärast häbi näidata, et näe- säänse pildi tegingi. Prf. Eiei, sööma parem. Jah.

***

Loll on see kes vabandust ei leia, eks? Ärgem nüüd homsele lootma jäägem. Mul on veel mustmiljonbiljontriljon vabandust abiks enne kui pildi tehtud saab. Kahju et julgustajat kõrval ässitamas pole.

Üks kommentaar “Pilditulugu

  1. Sinu seitse on seitse vabandust…. ühest ülalpool kirjapandustpead loobuma 😛
    ilmselt leiad seitse vabandust , selle mitte tegemiseks ….
    kõige armsamate tervitustega, Hundu

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s