Palju villa, vähe villa…

Pealkirjal pole postitusega mingit seost.. lihtsalt tsitaat, millega hommikul unise peaga tarka panin 🙂

***

Fototeemal. Eile patseerisin tunnikese linnas. Otsisin võõraid. Ei leidnud. Asi polnudki seekord selles, et ma ei julgeks kelleltki küsida, vaid ma ei leidnud kedagi pildistamisväärset. Inimesed olid hallid.. ühesugused… vähemalt pooled olid purjus noormehed, vist turistid.. kogu linn oli neid täis. Okei, ma tunnistan, et kui oleksin ka leidnud kellegi, kes oleks “võõraks” olemist väärt, siis ma ei oleks julgend küsida :D… aga ei leidnud. Ausalt.

Tegin siis lihtsalt suuuure hunniku suvapilte. Terve kuhja panin üles ka.

***

mac peab homme kella 8ks kooli rääkima minema. Ja pärastlõunal kolm korda veel. Mac arvab, et poleks pidanud eelmine kuu haiguslehel olema: esiteks on nüüd siis ära jäänud asjad vaja järgi teha… ja teiseks liitsin kokku telefoniarve ja üüri.. ja lahutasin selle maha tänu haiguslehele pisipisikeseks jäänud palgast… ja sain teada, et elan lahedalt ära- kuni selle nädalavahetuseni vähemalt 😀 nukker värk. Ja ps. see summa, mis maksudeks läheb, on ju ikka ko-hu-ta-valt suur.. isegi mitte-eriti-suure palga juures… võeh.

***

Hah, ja lõpuks lisaküsimus suurele ringile… Milliseid (enamasti vanemaid) Eesti filme (või sarju nagu Wikmani poisid ntx) Te näha tahaks? Äh?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s