Baby it’s cold outside!

Mac n’gi täna öösel unes maailma kõige osavamat müügitööd 😀
Plaanisin sõita Rakverre… ostsin pileti kella viiesele bussile.
Tädike kassas: “Aga see buss oli vahepeal katki ja ei tea kas üldse jõuab. Ostke igaks juhuks 17.45 bussile KA pilet, sest kui see viiene siiski ei tule siis pärast on sinna kõik välja müüdud. Ja kui ikkagi tuleb, siis jõuab viiesega lihtsalt varem kohale :)”
(vahemärkusena küsin, kas te Tln-Trt Sebe uusi busse olete nähend? Üüüberkhuul 🙂 Tahaks sellisega juba sõita.. ja bussijuhiks võiks olla Vello (kes, kui te veel ei tea, on maailma parim täistunniekspressijuht!))

Ostsingi mõlemale 🙂

Ja siis läksin tantsutrenni (irww… mina!) ja jäin linnaliinibussist maha.. ja hakkasin jalgsi minema, ja nägin mingit sihukest vana kastikat mis kihutas nagu hull.. ja siis keeras ühesuunalisele tänavale (vastassuunavööndisse) ja kihutas seal edasi.. ja ajas seal mingi auto kraavi jms.. Mingi keerulise nimega tänav oli… jätsin selle kiirelt meelde ja kalpsasin bussika poole edasi, ise samal ajal politseisse helistades… ja see kõne oli umbes nagu anekdoot:
mina “Tere, selline mure, et üks hull kihutab kastiautoga kesklinnas ringi”
tädi toru otsas: “Hulludele on meil teistsugused asutused…”
wtf 😀 Ma ehmatasin nii ära vastusest, et unustasin selle tänavanime ära… Ja kuigi see kastikasell oli sealt ammu eemale kihutanud, tahtis tädike ikka kindlasti SELLE tänava nime.. loetlesin küll järgmisi, et saaks umbkaudse kandi teada, aga ei. Pidingi tagasi minema. Ja jäin oma bussidest maha. 2 piletit ilmaasjata. Ma ärkasin väga kurjana, ja rahatuna 😀

***

Siis nägin, et päike paistab 🙂 Leebusin. Panin fotoka kotti, sõin ja läksin tööle. Pärast kahte peatust oli maailm üles vaadates hall (paksud pilved ja tihe vihm) ja alla vaadates värviline (hunnik vihmavarje).  Huvitav, kuidas inimesed teadsid vihmavarjud kaasa haarata kui 20 minutit tagasi oli veel õuel suvi. Kõik on vist juba nii pessimistideks koolitatud, et “ähhh, niiiikuinii sajab :D”.

Aaa, ja siis veel seda, et kuigi ma olen niiiiiiiiiiii väsinud, siis ma ei ole meie olümpia-medalistide peale eriti kuri, et nad pole lasknud mul viimased 2 õhtut ennast välja magada rahulikult, vaid on teleka ees kinni hoidnud 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s