Hiljutine filmivalik

Mac on (enamjaolt koos Vihmahäälega) viimasel ajal terve hunniku “naistekaid” ära vaadanud (mida tegelt kõlbab poistel ka vaadata, nood ka päris rahul olnud nendega, mida nähend).
Siin on valik paremikust 🙂 PS. Ei ole kindlas järjekorras.. kõik on võrdselt head.
PS. Need filmid ei sobi ilmselgelt neile, kellel on kõrini õnnelikest lõppudest, sest päriselus nii ei lähe. Pole hullu, ma ei käsigi vaadata. Aga kui muidu lööd ajakirjanduse lahti ja saad jälle teada, et raha ei ole ja nii ja niipalju inimesi on surma saanud vahepeal, aga toitu ei jagu ikkagi kõigile, kuigi meid on nüüd vähem… siis on mõnus ajaviide vahepeal midagi roosamat ka vaadata. vot.

Valentines Day / Valentinipäev

Mulle meeldivad filmid, kus on hästi palju peategelasi.. ja kõigil koguaeg mingi stoori käimas. Siis peab kogu aeg jälgima, sest muidu ei saa enam aru asjast.. ja ikkagi, kui teist korda filmi vaadata, saab mõni asi omakorda veel selgemaks (ma vaatasin nädal ajooksul 3 korda…). Ja kui tavalistel romantilistel komöödiatel on ju kohe alguses selge, milline lõpp tuleb, siis nendel mitme stooriga filmidel on mingi osa ikkagi üllatav. Umbes nagu “Love Actually” laadne film ühesõnaga (kes teab, see teab)… aga mitte jõulud vaid uus püha 🙂
Ühesõnaga päris torekas. Ja suht tähtede paraad. Ja McDreamy ja McSteamy mängivad seal ka!

New Years Eve / Vana aasta õhtu

Selle kohta kehtib sama jutt, mis Valentinipäeva juures oli.  Samuti mitme stooriga  “Love Actually” laadne film, aga mitte jõulud ega Sõbrapäev vaid aastavahetus.  (huvitav, kas järgmiseks on tänupühad? munadepühad? jaanipäev? 😀)
Ja samamoodi on mõni “lugu” kuni viimase hetkeni lahtine.. ja mõni algusest peale etteaimatav. Ühesõnaga sama tore!
Ja samamoodi suht tähtede paraad (sh. suures osas samad tähed).  McDreamyt ja McSteamyt seekord pole, aga Jon Bon Jovi on asenduseks piisav 😛 (lürrp)

Friends with Benefits / Seksisemud

See on tavapärasem romantiline ühtede peategelaste film. Aga toredate peategelaste. Ja kuigi lõpp selge juba filmi vaatamata, siis film ise on nii lõbus, et kannatab vabalt vaadata. Uuesti võiks ka vabalt vaadata, täitsa khuul oli 🙂
(Macil on see kiiks, et kui on hea film, siis ta tahab mitu korda järjest näha… samas, on see nagu skaala, mille järgi hinnata.. nt. käisin hiljuti kinos üht filmi vaatama,s mida teist korda ei viitsiks. Ja sellest infost piisab, et teada, et järelikult oli kräpp film :D)

Just go with it / Liba-abikaasad

Seekord saab filmi lõpp selgeks alles keskelpool ja film ise on ka lõbus. Vaatasin seda esimest korda aasta eest kinos ja nüüd mingi nädala jooksul kolm korda.  Pange Maci-hindamis-skaalal ise paika siis 😛 Komöödia igaljuhul. Romantikat ka sekka.

What’ s Your Number? / Mis Su number on?

Mulle meeldis selle filmi meespeategelane 🙂 Naispeategelane alguses ei meeldinud (siiani kummitab, aga vist meenutas kedagi kusagilt teisest filmist, mis mulle ei meeldinud)… aga lõpuks meeldis tema ka 😀 Päris lõbus oli, kuigi mingid kohad jätsid sellise “odava filmi mulje” (if you know what I mean)… aga tegelt ei olnud “odav film”. Ja oli päris panda… kui keegi seltsiks tuleks, vaataks teist korda veel 🙂 [edit: järgmisel päeval tuli Vihmahääl seltsiks ja vaatasime uuesti. Ikka oli khuul :)]

50 first dates / 50 esimest kohtamist

Njah, see ei ole eriti uus film eksole… aga vaatasin seda üksõhtu üle pika aja uuesti ja ikka oli nunnukas 🙂 Fun ka. Natuke natsa kahtlane huumor vahel, aga üldiselt ikka tore.

Ja last, but not least…  midagi Loomasõpradele.
Dolphin Tale / Delfiini lugu

Tõestisündinud lugu delfiin Winterist, kes kaotas oma saba… Edasi vaadake ise.
Ps. Päris Winterit võib nägema juhtuda meremaailma veebikaamerast (kuigi meie päeval – nende öösel, on tuba pime.)

Ja nüüd filmimõtetega ajasin endale veel retroma isu peale. Peaks Butterfly Effecti riiulist üles kaevama. Jah.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s