loomadest, politseist, elektrist ja…

Lugesin ja vaatasin pilte… Oh ja ah… on aga nutti mõnel…

Looduspiltide tegemine hüljestest, eemalt… ja siis kohe varvast lasta… oleks minu maailmas ilmselt okei…
Reidikate tegemine nende juures, not sou maaatš…
See koer vs hüljes pilt… kui ma satuks loomade juurde ja mul oleks koer kaasas… siis isegi kui see koer oleks suur ja jõhker ja tugev, kutsuks ma ta ära, kohe… koera tervise pärast juba, selge ju, et kõik ninnunännu ei ole eriti ohutu (v.a. delfiinid ehk)… aga väikest koera sinna juurde ülbama lubada ja siis pildistada.  Nutikas, väga nutikas.
Mis on muidugi veeelgi nutikam on minna võõrast looma sülle sikutama.

Ma tänan selle kirjatüki eest, sest muidu oleks mu enesehinnang olnud madalam… aga täna tõusis paari pügala võrra: mõnes olukorras oleks ma pisut nutikam 😛

**

Teine lugu. Lahe, meediale räägin, aga politseile mitte.
Mitte, et meedia kaudu hoiatamine halb oleks, aga.. ajakirjanik seda tüüpi ju kinni püüdma ei lähe… (v.a. juhul kui ta oleks kirjanik Castle äkki…)
Mulle  hakkab tunduma, et ma olen vähemus… ma austan Politseid ja usun neisse. Ma tunnen end turvaliselt, kui mõnda patrulli näen. Ma olen rahul, kui kiiruse-mõõtmist või kõik-puhuvad näen (neid võiks rohkem olla ainult…alaealisi alkohoolikuid puistamas.. ja pärast Järvevana tee remondi lõppu seal Schumacher´e rajalt maha võtmas jne)
Ilmselt sellepärast, et mul puuduvad vastupidised kogemused, vbla kui ma oleks järjekindlalt abita jäänud, siis… aga ma ei usu, et kõik need inimesed, kelle kohta on viimasel ajal jäänud mulje, et “äh mis politsei või asi...” seda nüüd põhjendatult mõtlevad… Ah, mis iganes.

**

Ja kui juba kirumiseks läks, siis kolmandaks:
Ma ei saa elektriarvete loogikast aru… Pesitsen uues kohas hetkel 3 kuud eksole… oma-arust olen elektrit tarbinud üsna samamoodi läbivalt kõik 3 kuud.. aga arvetel:
detsember ~11€
jaanuar~25€ (turu avanemine)
veebruar ~14€
… Igati loogiline. (said no one ever).

photo

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s