New York, New York ♪♫ *

Nonii… nüüd on see siis käes. Kogu oma pika (:)) elu olen mõelnud, et äh, mis seal Ameerikas siis nii väga on.. teised (küll väga üksikud, arusaadavatel põhjustel) käivad ja kiidavad, seni olen kuulanud, et jah, tore… aga eelistaks USAle iga kell Roomat.

Nüüd kuulasin-vaatasin järjekordseid muljeid. Ja siis tuli ära. Põhjalikult. Ma tahan tahan tahan reisida New York Citysse! (Mis ei tähenda, et ma enam Rooma ei tahaks, ärgem lootkegim).

Aga ma tahaks. Tahaks teha sada tuhat miljon triljonit pilti. Ja siis veel teine samapalju. Alt üles ja ülevalt alla ja kõrvale… Käia pimedat tuledesäras linna vaatamas… ja valget. Käia öösel  M&M-si kolmekorruselises poes. Näha neid tänavaid, kus on sellised nunnud majad, nagu Blossomis ja Nannys jms… Käia hiinalinnas, Itaalia linnaosas.. ja purssida oma olematut vene keelt vene linnaosas. Maksta 50 dollarit Empire State buildingu tippu pääsemiseks… ja sõita tasuta praamiga Vabadusesamba juures.
Kuulasin reisikogemusi ja kinnitasin endale muudkui: tahan, tahan, tahan…

Ehk siis kui Te juba hakkate mulle koera-muretsemiseks vajalikku 4000 eurot üle kandma, siis lisage sinna palun 1000€ reisiraha ka, kui tüli ei tee. Aitäh!

*

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s