idiootsus on kallis lõbu

Siin on Teile kaks näidet, miks lollid arvutist eemale hoidma peaksid…

Peatükk I
Novembris
:
Mac ostis tpilet.ee-st Tallinn-Tartu bussipiletit. Aga nett pani pange ja pangalingi kaudu ära ei loginud. Võtsin siis uue akna lahti ja kärmelt uuesti: Tallinn-Tartu.. jep, just see kuupäev, 1 noor… sobib. Maksma. Sobib. Makstud.. ähhhh, miks see pilet 16, eurot maksis??? Ähhh, 2 piletit? Ähhh, wtf?
Tuli välja, et tpilet jättis meelde mu eelmise tehingu… ja kui ma vajutasin +märki, et 1 noorepilet.. siis tegelikult oli tal juba meeles see… ja ma lisasin sinna lihtsalt ühe noore veel. Loomulikult ei viitsinud ma pangas kogu infot enne maksmist üle kontrollida. not very smart.

Tookord vedas, üks sõdurpoiss ostis bussijaamas mu pileti ära.

Peatükk II
Märtsis: Mac ostis rongipiletit Tartust Tallinnasse. Homseks. Netist. Valis kuupäeva… vaatas, et oh, e-kassasse minnes oliTartu-Tallinn muutunud Tallinn-Tartuks. Muutis selle õigeks. Jälgis, et ostetud saaks ikka üks ja ainult üks pilet. Ostis ära. Hakkas piletit vaatama: ähhh, miks igalpool ostukuupäev on, mitte sõidukuupäeva? Ähhhh?

Tuli välja, et kui Tallinn-Tartu uuesti Tartu-Tallinnaks vahetada, nullis ta kalendris kuupäeva ka ära. Muidugi ma ei kontrollinud seda uuesti, jälgisin hoopis hoolega, et 1 pilet ainult oleks. Oligi. Üks pilet tänaseks.

Seekord ei vedanud. Ma ei jõua täna õigel ajal rongijaama, et seal oma piletit müügiks pakkuda. Kui siin mõni huviline tekib, palun andkem endast märku… Olen nõus isegi “elupäästjasoodustust” tegema 😀

Homseks ostsin ka pileti. Mis valesti see uuesti eksole.

Bye, bye, Money, Money goodbye! ♫

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s