liiklusküsimus

Hakkasin mina mõtlema.. kui mina juba mõtlema hakkavad, tulevad sealt ikka ajuvabad ideed.

Tänane idee on rohkem nagu küsimus. Vastust oleks tegelikult ka põnev teada, olete oodatud oma meeletute teadmistega kommenteerima, aitäh!

Kui on parema käe reegel ristmikul.. kõik teed on võrdsed… ja igale teele jõuab korraga üks auto (kokku 4), kes kõik otsesuunal ritmikku ületada tahavad…
siis kes esimesena startida tohib? kui kõigil on kogu aeg paremal keegi, keda enne läbi lasta… Jäävadki Sinna, igaveseks?
Boonusküsimus: ja kui nad sinna igaveseks jäävad, siis mis värvi auto juhi naine talle esimesena kohapeale võileiva-abipaki toob, et vaene mees ära ei nälgiks?

6 kommentaari “liiklusküsimus

  1. Minu autokooli õpetaja soovitas selliseks puhuks, et “ole viisakas ja ära esimesena sõitma hakka, küll keegi teine läheb.”

  2. Ja kui kõik samast autkoolist tulema satuvad… 😛

  3. Reaalses elus hakkavad kõik end ristmiku keskme suunas nügima ja kõige enesekindlam võidab. Töötab. Dea, õige vastus on täpselt vastupidine, “hakka esimesena sõitma, küll teised teed annavad”.

  4. Juhul KUI ka kõik on võrdselt äraootavad tuleb ükskord ikka mingil suunal jalakäija, kes ületab mõnda ristmikuharu ja lülitab seega ühe võimaliku sõidusuuna välja ja teise suuna autod liiguvad.

  5. Kõik juhid tulevad autost välja ja lepivad kokku, kes esimesena stardib.

  6. Võidab see, kellel on suurem (auto).

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s