asjalikku ei olegi…

…aga midagi nagu tahaks plärada…

Kuulasin täna raadiot. Seal oli miski loosimine, kus T. pidi fortuunaks olema ja numbri ütlema. Ütles siis, et “kõige esimest ja viimast ei valita kunagi” ja valis viimase.

Kui poodi läksin ostsin üle pika aja lotopileti, kraabitava. Küsisin siis hunnikust esimest, sest alati valitakse ju vahelt.

Pilet maksis 2 juurot. Ja võitis 5 juurot. See oli minu top  3 rekordvõit. (ühe korra kraapisin 25€ ja ühe korra 5€ kunagi (ammu)). Pidu! Õhtul ostankoera,  auto, (load) ja maja.

***
Öösel nägin unes, kuidas mul oli hullult vaja uut Kroonikat osta, aga kuskilt ei leidnud.. või ei müüdud.. või oli juba otsas. Frustreeriv!
Õnneks ärkasin peagi ja sain aru, et mul pole endiselt Kroonikat, aga sain ka aru, et mul pole seda vajagi. Ärkvelolek oli märksa vähem frustreeriv :P.

Ja hommikul kell 7 käisime koos Janetiga ja sõimasime naabritüdruku läbi. Ja naabrid haukusime kah üles. Päike juba kõrgel, mida magame!?

***

Homme ja neljapäeval on äratus 4.45. See tähendab, et täna on öörahu kell 21.00 ja kes pärast seda helistab, see… vot tak.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s