dumdidum

Leidsin eelmine nädal viienda võõra. Läksin pilti küsima. Vuristasin pika jutu ette. Selgus, et noormees ei puhu eesti keelt. Kokutasin inglise keeles siis ka mingi jutu ette. Ta ei olnud väga vaimustuses. Lõpuks veensin ta ära, et proovime ja kui ei meeldi, siis ta võib öelda, et cancel the plan! Õnneks meeldis.
Olgu veel mainitud, et lasin mitumitumitu võimalust käest ka. Arg nagu ikka.

Blogi kaudu leidsin ka katsemodelli 🙂 Guugeldan ta ükspäev Feissbuukist üles ja pakun pühapäeva… oleneb muidugi ilmast ka.

Reedel käisin Lodjaga sõitmas Emajõel. Päris khuul oli. Päris soe oli 🙂

Laupäeval käisin Maijooksul vabatahtlikuks. Päris khuul oli. Päris külm oli. (samal ajal kui mujal eestis oli +30 oli Tallinnas +11 ja külm tuul.. jeii).

Pühapäeval käisin Kõrvemaal vabatahtlikuks. Päris khuul oli. Päris palav oli. (olin pärast laupäevast külmetamist ennast hästi varustanud ja näiteks PAKSUD sokid tossude sisse pannud. Loomulikult oli metsavahel päikeseline tuuletu pluss miljonkraadi. MUL oli palav. See ei ole igapäevane.) Metsast välja kõndides koristasin 3,5km teeääri puhtaks. Sain pool musta suurt kilekotitäit sodi ja arusaamise, et inimesed on idioodid. Kui Sul on juba metsa minnes võimalus tassida kohvitopsi ja küpsiseid ja alkoholi ja maiteamidakõikeveel, siis ole hea poiss/tüdruk ja tassi üks tühi kilekott ka kaasa, kuhu pärast oma prügi koguda, et kõik, mis metsa jõudis, sealt ka välja jõuaks. Aitäh.

Mina jõudsin metsast välja. Tänu Kanada/Eesti noormehele (tervitused-tänud!) jõudsin rongile ka. Tartus oli/on ka soe.Kuna pealinnas nii rämekülm on, siis keelduvad puud ka suve lähenemist tunnistamast. Võrdluseks kaks lambiklõpsu:
Tlna-kevad
Tallinnas on osad puud juba pea-aegu lehtes… enamus hakkavad looma alles…

Tartu-kevad
Tartus on puud ammu lehtes ja
sirelid õitsevad. vot. 😛

Reedel tulime Dzeikiga Majakast Kadriorgu jalgsi sest  rohelist ühiskaardikest polnud kusagilt osta. Veider oli nagu trammijuhilt 1.60 maksev ühe korra pilet osta, et 2 peatust sõita ja siis ikka läbi Kadrioru jalgsi minna… või siis pikemalt sõita (linna) ja sealt teine 1.60 maksev pilet veel osta, et Kadriorgu sõita. Niisiis kõndisime. Külm oli.

Laupäeval vaatasime Vihmahäälega jurovisiooni. Ühtegi väga head ei olnud. Meile mõlemile meeldisid Malta, Leedu, Venemaa, Aserbaidžaan vist… Mulle meeldisid veel Armeenia, Ungari, Itaalia ja nüüd loen märkmetest välja, et ikkagi Taani ka. See ju võitis puha. Ehh. Laul ise ei meenu küll. Aga no, ju siis midagi natuke meeldis. Aga jah, kindlat lemmikut küll ei olnud. Birgit oli muidug tubli, aga ikkagi oleks võinud 10 meetri kanga asemel armas beebipunukleit olla. A see selleks.

Täna lähen ja ostan endale ühe keerulise pildiga 1000-tüki pusle, kui soodushinnad veel kehtivad. Või hoopis mingi Anne Geddes- i pusle. Kui soodishind veel kehtib.  Vot.

(btw, see postitus tuli välja nagu kliimaks.. külma ja kuumahood läbivalt :D)

ps. Täna on Teine nelipüha. Eile oli esimene. Rohkem ei ole. Miks neli-pühi kokku neli ei ole?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s