mää-mää

Miks Mac enamasti kotiga käib? Sest näiteks eile lõunal poodi minnes mõtles Mac, et ähh.. ei hakka kotti võtma. Ostan ainult pitsakarbi, selle saab käes toodud. * muig *..
Poes: Damdidumdidumm… oi, õige, kiletaskuid oleks uusi vaja.. võtan need ka, jajah… ja nüüd pitsa! * võtab külmast pitsa * mmmm… kõik kalakonservid on miinus kakskümmend protsenti… mmmm… Ei! Või noh, ainult siis kui sprotid õlis ka olemas on. Ongiii! Ei!! Või noh, ainult siis kui see ilma konserviavajata avatav karp on. Ongiii! Tahantahantahan! Oo, pasteet.. nämm… Šampinjonidega??? Shut up and take my money! Ahjaa, saia oleks ka vaja.. võtan kohe suure… jajah. * laob kraami lindile, hakkab maksma * aaah, kilekotti palun kaaa!
Yeah, thats me. Thats sooooo me.

Kas te teate, kui raske on magama jääda kui olete külili-magaja.. ja parem kõrvalest on valus ja vasak külg on valus.. (maeiteamiks.. magamisest vist).
Ei ole kerge. ei ole. Ei ole elu. ei ole.

Panin eile põnnila kokku. Sucsess. Vist ei alusta täna uuega, sest homme-ülehomme on mul koerakoonlane külas (YAY!) ja siis võib juhtuda sama, mis eile tagaplaanil oleva Vilniuse pildiga juhtus.. Mac üritas seda liigutada..

pzl_katki
Aga remontisin uuesti Vilniuse ära ka 🙂

Kõrvale vaatasin Vampse. Esimese (ja teise) hooaja soundtrack on ikka niiiii hea… nurr.
https://www.youtube.com/watch?v=ojbVL7qt3o0

Ja Ch. rõõmustas mind infoga “The Originals´ist”…  et 4. hooaja 20. osa oli pilootosa sügisel välja tulevale eraldi sarjale “The Originals”, mis räägib vist Klausi ja co tegemistest New Orleansis. Naisss.

Tegelikult pole mul täna midagi öelda. Päike paistab. Enjoy!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s