sidur, pidur, gaas, gaas, sidur, pidur, gaas

Kui maci tööpäev lõppeb, siis väljub 1 minut hiljem ~300  sammu kauguselt kodubuss. (kuigi 10.juunil muudetakse graafikut suveks ja võetakse mu õige ajaga kodubuss ja tööbuss ära).Aga praegu, vahel kui jooksen, siis jõuan.

Kõik teised bussid jäävad tavaliselt 3-minutit hiljaks (graafikus on lausa öeldud, et nad võivad seda teha). Olles  nüüd selle bussiga mõned korrad sõitnud, saan aru, miks tema ei jää. Ta sõidab täpselt samamoodi nagu suur osa tallinna bussijuhte :P.

Rahvas sees? Uks kinni. Gaas põhja! Gaas, gaas, gaas.. hmm, ees läks foor just punaseks, mis seal ikka, äkki läheb tagasi.. gaas, gaas, gaaas, gaas.. Ei läinudki! Piduuur!… ja siis kordub sama iga väikese sõidujupi puhul. Kogu aja on üks pedaalidest põhja vajutatud, kas gaas või siis viimasel hetkel pidur jne. Rahvas lendleb bussi vööri ja ahtri vahel.

Aga mis seal ikka, vähemalt on graafikus 🙂 (kuigi nagu ma mainisin, siis see buss sobiks mulle hilinejana paremini).

***

Eile sain endale koerkülalise. Esmalt olin maailma parim GPS ja läbisin samal ajal sama maad google Mapsi tänavavaates ja  juhatasin nad bussijaamast siia (teekond, mida nad kunagi läbinud polnud). Kreit saksess oli. Ainult üks autojuht andis signaali, kuigi nad olid veel kõnniteel. Prf, arusaamatu. Isegi kui nad sõiduteel ees oleks töllerdanud, oleks ta pidanud vaikides ootama (või abi pakkuma), sest liiklusseaduses on nii juhtkoerte kohta öeldud. Vot tak.
Koerakoonlane käis mul tööl külas. Oli tõeline Murdja! (loe: murdis ülemuste südamed :))

Siis pidime võilillepilte tegema minema ja Creppi sööma. Pildid langesid ära, sest seltsimees paduvihm otsustas külla saabuda. Crepp langes ära, sest oli rahvast täis. Pahad poisid olid ka õnneks toredad. Ehk õnnestub täna pildistada, hommikuilm on paljutõotav.

Õhtul sain ühe lauamängu pähe ja pool kümme magasime. Tublidus kuubis.

Ps. Mul on koera vaja. vot.

I-Love-Dogs

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s