Tudukõrv

Mac pole hommikuinimene. Sellest olenemata istub ta juba 7.45 tööl. Aga räme uni on.

Maci kõrvad otsustavad vahel, et nemad veel ei ärka… ja tuduvad rahumeeli edasi. Ilma ärkvelolevate kõrvadeta võib vahel kuulda päris omapäraseid asju… näiteks:
raadios oli lause “inimesed toimunus vigastada ei saanud”.. kõrvad kuulsid “Inimesed kahjuks vigastada ei saanud”.

Ükshommik öeldi Jüri Homenja.. ma kuulsin Silvi Vrait.

Jne. Igahommikune värk.

Eile sain Maximast kolmkomaeuroeest pidžaama. Mis tegelikkuses on nunnum kui pildil (ja särk on tegelt helehall, aga laelamp moonutab). Hullult tahaks ennast nüüd sinna pidžaamasse kerida ja Susco ja Elayase kaissu võtta ja ainult nina oma helesinise teki alt välja pista ja norsata nii et maja väriseb.

photo(1)

***

Mees kõrvalmajast käis vist eile purjus peaga poes. Autoga. Tahtsin talle kingituseks kojameeste vahele kirjakese jätta, et ta ikka teaks, et ta amööb on… aga kuna kõik pähe-turgatanud laused olid liiga ebatsensuursed, et neid siin öelda, siis ei hakanud ropendama. Eniveis on ta sellisel juhul tõeline… .

***

Duolingo, peab mainima, on üüberäge 🙂 Aga, nagu ma Kikuriinule eile tõdesin, võib telefoniga juhtuda, et mingid napakad typod tulevad sisse… ja ega ma ju kontrollida ei viitsi, et kogemata näiteks donna asemel spmms kirjutanud olen… märkan seda ikka ja alati pärast “enteri” vajutamist, kui üks elu jälle läheb. Okei, ma ei hakka ennast nüüd geeniuseks valetama, paljupalju elusid läheb ikka enda teadmatusest ka. Aga lihtsalt eriti närvi ajab, kui Sul on 20 küsimust ja nende peale 3 elu ja see kolmas elu läheb 20-nenda küsimuse juures mingi omaenda täiesti totaka vea pärast, sest olid vastuses nii kindel, et kiirustasid ja tegid typo. Well done! Isegi Öökull on kurb siis minu pärast:
image
Minuga mängides on Öökull üldse kuidagi depressiivne… alatasa vesi lahti ma ütlen :P.
Aga jah, üks asi on kindla teemaga lessonite kaupa vihjete abil lauseid kokku panna.. päriselus ei saaks ma ööd ega mütsi aru :D.. kuigi päriselus ei oldaks nii tähenärija kui ma il ja l´ja l vms sassi ajaks :D… Ma näiteks täiega naudin, kui mõni venelane eesti keelt räägib. Tõsiselt armas on kuulata. Olgu kasvõi igas sõnas kaks viga, aga ta vähemalt püüab. 🙂

Üks kommentaar “Tudukõrv

  1. Samas, kui on ikka kahtlus, et sõitis purjus peaga, siis oleks võinud kohe politseisse või politsei infoliinile helistada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s