Suveöö Unenägu

Enne kui unenäost pajatama hakkan, mainin ära, et (ma ei tea küll, kuidas selline asi juhtuda sai, AGA) mul ei olnud õrna aimugi, et Itaalia ja Hispaania eile koos jalkat mängisid. Muidu oleks italianodele kaasa elanud. Veel vähem oli mul siis õrna aimu, et kumb võitis..

Öösel unes. Lippasin mina hommikul võtmete lisakomplekti tegema. Hommikul vara, sest pidin kooli kiirustama (täitsa põhi-või keskkooliaeg vms). Aga teel kooli jäi silma, et üks tädike jalutas lahtiselt kahe suure koeraga. Üks oli mastiff.. teine oli miski suur hele linnukoera-laadne (nimi oli väga sarnane Jessy´le, aga Jessy päris ei olnud...kaelas medaljoni järgi lugesin unes…) Koerad olid sõbralikud. Aga… liiga sõbralikud. Tädi ise seisis suvalt eemal ja rihma otsas lähenes ntx suur saksa lambakoer. See hele hüppas talle kohe peale, et õuu, mängime, noh, noh, noh… Õnneks sakslane ei olnud eriti kuri, kuigi mängida ka ei tahtnud. Hele oleks peksa saanud muidu. Siis ligines järgmine koer, hele lendas jälle suure hurraaga peale, et mängimeee… teine tüüp oli juba eemalt suht turris tema peale. Vaatasin abiotsivalt omanik-naise poole, tal oli savi. Läksin siis ise võõrast koera ära meelitama.. kutsusin ja kutsusin, lõpuks loobus turritaja juurde minemisest ja tuli mu juurde… Seadsin siis sammud omanik-naise poole ja meelitasin tema koerad ka kaasa. Oi, ma sõimasin seda tädi. Mina! Kes mind päris-päriselt teab, siis teab, et ma võin küll toriseda ja poriseda, aga päris otse kellegi peale karjuma.. no ikka ei lähe. Unes läksin. Lõugasin, et ta on vastutustundetu ja ei mõtle sellele, et mis siis et tema koer on sõbralik, võib see sõbralik kannatajaks jääda kui mängima läheb ja peksa saab. Ja süüdi on ei keegi teine, kui mutt ise, sest lubab neil lahtiselt joosta teiste koerte läheduses. Tädike vastas, et süüdi on ikka koer ise, sest koer ju läheb teise juurde. Ütlesin (loe: käratasin (jah! endiselt mina!! vau)) talle, et ta on Idioot! Ja läksin minema, sest niigi oli kiire.

Järgmise tänavanurga juures oli uus takistus. Pidutsev Hispaania jalgpallimeeskond 😀 (nüüd tuletage meelde, mida ma postituse alguses mainisin… Ma olen parem kui Nõia-Ints!). Kuna olin enivei ajahädas, siis loobusin võtmetest ja astusin hispaaniakuttidele ligi,et ka koos karikaga pilti teha. Klõpsisime kiirelt ühe pildi ja siis hakkas neil kiire, sest koolipäev pidi algama ja nad ei teadnud isegi, kus kool on 😀 Ja selgus, et nad käisid minu koolis ja minu klassis. muig. Läksime siis koos kooli. Leidsin meeskonnast endale pinginaabri ka.

Oh, mis üllatus, kui selgus, et lisaks uutele klassikaaslastele oli mul ka uus õpetaja. See idioot-koeraomanik tänavalt 😀

Oi, ta retsis mind terve tunni. Käitusin niigi nagu kukupai võrreldes teiste pidutsevate espanjoladega. Viimane asi, mis unest mäletan on, et mu hispaania-pinkar ütles mulle midagi ja õps otsustas mind selle eest pinginaabri vahetusega karistada. Vahetas tema ühe teise klassivenna vastu. Kelleks osutus Russell Crowe 🙂

Naiss.

Kõikvõimas Google lubab, et kui võin sellest und näha (mis siis et google mõtles vist unistust, aga ma tõlgin parem mulle sobivamalt), siis võin selle ka saavutada. Fain, olgu olla, Russel pinginaabriks! Nüt!
dream-wall-1280-1024

Ps. Eile tegin Lähtel kaks pilti.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s