Wish for something more

Kui ma hommikul bussist välja astusin, mõtlesin korraks keskenduda laulule, mis parajasti klappidest tulemas, et tänane blogipealkiri leida. Keskendusin ja keskendusin ja.. ei midagi! Sest klappides oli vaikus :D. Meenutasin siis, millal ma viimati muusikat kuulsin ja meenub, et bussi peale tulles mängis küll… ju siis meeltesegaduses tahtsin vaiksemaks panna bussi tulles ja panin kogemata pausile… ja ei märganud ise üldsegi, et nüüd õndsas vaikuses istun. Normals. Igaljuhul, kui jälle play panin, tuli sealt Amy Macdonaldi Wish for something more.

Mac ehmatas eile ennast poolsurnuks. Nagu tõsiselt. Dushikardinal on vahel komme jääda ukselingi külge, kui ma ta liiga laialt rippuma olen jätnud (et ta paremini kuivaks). Eile enne tuttuminekut hakkasin siis vetsu minema ja.. teen ukse lahti ja näen, et “keegi hüppab kleidi hõljudes dushinurga poole peitu”. Ehmatasin alguses, et ups, teine tahab pissile ja mina sajan sisse.. Ja järgmisel hetkel ehmatasin ma nii, et konkreetselt hüppasin poole meetri võrra tagasi ja lajatasin ukse kinni, sest mulle jõudis kohale, et WTF keegi? Ma olen üksi kodus! See kõik juhtus umbes kahe sekundiga ja juba kolmandal sekundil sain ma aru, et see on jälle SEE dushikardin, mis mind varemgi ehmatanud on.. aga mitte nii hullult siiani, nagu tõsiselt. Ime, et ma magama julgesin jääda pärast seda, tavaliselt olen maailma kõige suurem ee.. kollikartja vms :D. Keerasin igaks juhuks toale selja, et ei näeks, kui keegi veel otsustab seal kleidi lehvides ringi silgata. Susco võtsin ka kaissu. (ja kuna Susco ka natuke kartis, siis ta võttis Elayase kaissu).

Mu jalalabaa valutab ja mu kõht valutab ja see ei tee mind teps mitte õnnelikuks. Aga fakt, et täna on reede ja lähen nädalalõpuks T.-le külla teeb küll.

Ps. 2 nädala pärast algava puhkuse esimese poole ajakava on niiiii üle-bookitud, et kui ma siis ka ellu jään, kavatsen teise poole puhkusest lihtsalt magada ja mitte kordagi nina teki alt välja pista. no okei, KUI siis AINULT esmavajaduste rahuldamiseks nagu: söömine, põielkäik, pesu, pildistamine, lauamängud, koerad jms :P.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s