+ hajameelne kriminaal

Hommikupostituses patrasin sellest, et ma olen ilma mäluta kriminaal. Lõuna-ajal sain hajameelseks kriminaliks kah. Ikka täisvärk, mulle ei meeldi asju poolikult teha :P.

Mac võttis tööl seljakotist mittevajaliku träni välja ja suundus poodi (mõni minut kõndi). Tatsas poes, leidis pehmed vahvlid ja pitsa ja siirdus maksma. Kassas helistas Dzeik. Vastas siis kõnele ja läks kaupa kotti laduma. Kotti seljast võttes tuli välja, et seltsimees Hajameelne oli koti lukud TÄIESTI lahti unustanud. Ja siis sellise kotiga mööda linna+poodi tuterdanud. Nunnu. Ahhetasin seda just parajasti telefoni Dzeikile ja haarasin suure Coca-pudeli, et see kotti asetada.. kuni keegi kõrvalt pudelist haaras, “aitäh” ütles ja seda mult ära võtma hakkas. Kulus mitu hetke, enne kui ma, va taibu, aru sain, et ma ei ostnud Cocat.. ja olin lihtsalt kõrvalseisja kaupa võtma hakanud. “Normaalne”.

Poe uksel nägin töökaaslast, kes küsis midagi stiilis “Sul asjad käes, jah?” vms. ei hakanud ütlema, et ei ole, näe kokavargus läks luhta :P.

Poest tulles panin koti lukud ka kinni. Vähemalt midagigi olen täna õigesti teinud.

PS. Pealkirja trükkides tuli alguses Halameelne kriminaal.  Mis on ka ju õige iseenesest 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s