mõned inimesed on tumbad küll

Tumbajumba 1.auhinnaline koht läheb super-emale, kes koos lapsega üle Riia tänava Kaubamaja ristmikul jooksis… Ei anna ju mingit head eeskuju foorini minek, ühes kõige autoderohkemas kohas? Eiei, foorid on nõrkadele! 10 points tubli kasvatustöö eest!

***

Ja siis ülejäänud tumbajumbad, on minu “mängupartnerid” telefonis joonistamismängus… Nad ei tea mitte midagi. Täiesti kohutav. Profiilipiltidel on ülikooli lõpupeo riietuses olev piff… või ema koos ca 10-aastase pojaga.. ja üldse, täiskasvanud inimesed… aga mõned näited. Seal peab asju joonistama (või nagu alatihti juhtub,  et joonistada on keerulisem, siis mõne vihje kirjutama). Proovige, kas olete teravamad pliiatsid ja hammustate vihjed läbi? (nemad loobusid) (ahjaaa, mängus on all 12- tähte ka mille seast õiged välja valida)

1. Mr. _ _ _ _ _ _ _ _ Holmes. Friend of dr. Watson.

2. Prince / _ _ _ _ _  / Potter

Või okei, võtame pildid…

3. Joonistan mina kollase kõrbe.. ja sinna ühe tumekollase pikkade jalgadega looma kellel on küür seljas. Tädi pakkus kaks korda laama ja loobus siis…

4. Joonistan raudtee, veduri, ja kaks akendega kandilist asja raudteele veduri taha. Mis need on?

5. Okei, sellest et Rootsi lippu ära ei tunta, sellega vast isegi lepin… vb oli pakkuja kusagilt Uus-Guineast.. ma ka sealtkanti ei tea.

6. Juutide püha: H A _ _ _ _ A H… mitte et ma nüüd kogu maailma pühi teaks, aga see on vist ainus. Vastaja vabandas end välja, et ta ei tea, sest on Soomest. Tervitasin teda siis Eestist :P.

7. Pildile on joonistatud sigarett.. ja juures on vihje: _ _ _ _ _ E T T E… millest on “ette”- le punane rist peale joonistatud.. mis on 5-tähega sõna?
Tegelt neid on veel.. esmapilgul ei meenu kõik… igaljuhul oigasin eile mängides alatasa T.-le, et mismõtttttttes ta seda ei tea??? T. arvas need kõik kenasti ära.
AGA, et mitte ainult negatiivne olla.. siis mainin, et seal on ikka teravamaid pliiatseid ka, ausõna. Mõni asi on väga arusaamatu ja arvatakse ära… väu.

Et mängigem: DrawSomething

***
Varsti blogin ilmselt koertest (koerte varjupaigast) ka pisikese kurja postituse… “omaniku”-nirude aadressil muidugi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s