musa ja pula ja mula

Tegin hommikul silmad lahti… ja (kella vaatamata) mõtlesin, et oh kui hea, et veel äratust ei ole… niiiii uni on veel… mõte lõpuni mõeldud, hakkas Katie Melua “Secret Symphony” pihta. Oeh. Peaks vist äratuse meloodiat vahetama, muidu hakkab Katie ebameeldivaga seonduma, kui mind ko-gu-aeg ärkama sunnib… onju… Ja seda veel kaks korda öö jooksul (esimene äratus on 4.45, aga õnneks mitte minu jaoks :).. ja võin selle tuimalt kinni vajutada ja edasi norsata.)

Ja kui juba muusikale jutt läks, siis kilkan siin ka (FBs olen juba ammu sheerinud 😛), et mulle nii meeldib The Baseballs.

Aalustame originaalidest, mis ei kuulu minu lemmikute hulka (maitse üle ei vaielda, niisiis ei ytle ma, et need halvad oleks… aga)…
Rihanna laulu Umbrella teate, eks? https://www.youtube.com/watch?v=CvBfHwUxHIk

või 50 Centi laulu Candy Shop?  https://www.youtube.com/watch?v=SRcnnId15BA

Baseballsi esituses kõlavad need lood nii:
https://www.youtube.com/watch?v=DM2177pHMT0
ja nii: https://www.youtube.com/watch?v=1e80XYAYUCk

Nii nunnu 🙂
***
Mul on täna päev otsa selline tunne, et… “I want to create something.. beautiful”… kui ma oleks rikas mutt, läheks ja ostaks kõrvarõngakonksusid juurde ja nokerdaks neid (iseasi, kas need nii beautiful välja tuleks, aga...)
Kuna ma olen lihtsalt mutt, otsapidi juba nagu rott, siis jääb see plaan ära.
Suures meeldesegaduses ja soovis midagi oma käppadega valmis meisterdada, hakkasin kokandusblogi jälgima ja otsustasin et teen siis täna hoopis süüa! Kartuli-mozzarellasalatit! Saan aru, et normaalse inimese jaoks ei ole selle valmistamine eriti kokkamine vaid rohkem nagu niisama ajaviide.. aga minu oskusest praeleiba valmistada on see ikkagi samm edasi. Eniveis, pildi järgi meenutab miskit sooja salatit, mida Creppis söönud olen, ja sel juhul on see hea 🙂
Huvitav, kas palsamiäädikas on umbes sama asi, mis Balsamico kaste vms asi see ka ei ole?
(kujutan ette, kuidas kokandushuvilised seda küsimust lugedes pihku itsitavad, et kui rumal võib mõni olla… pakun, et ma tunneks umbes sama, kui mõni küsiks mult umbes sellise lihtsa küsimuse nagu: kas dogi on umbes sarnane koertõug kui taks?) (muuseas, kui teid siiski huvitab, kas dogi siis on umbes sarnane koeratõug, kui taks, siis jah, otseloomalikult. Mõlemal on neli käppa, üks pea, üks saba, karvkate, hambad ja oskavad haukuda.. mõõtkava on lihtsalt mõnevõrra erinev. Umbes nagu Revelli mudelkopteri 1/144 ja 1/32 mõõtkavad...)
Läks mulaks ära. Nüüd tahaks koju kokkama minna. vot.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s