tiksun niisama

Mac ja T. käisid eile (Preemiaks selle eest, et ma eilse ilusti üle elasin :)) ER-nädala raames kinos. Vaatasime filmi “Tomboy”.

Mulle meeldis. Esimene pool oli hästi nunnu.. sihuke ühtehoidev ja armas pere oli, eriti lapsed omavahel :)… keskel oli vahepeal natuke hirmus… ja lõpp oli jälle armas. Vot. Rahul, et käisin.

Teist filmi, mis algas 21.15, oleks tahtnud ka näha, aga sellega on see mure, et ma läksin kell 9 magama :D.. nii et vist ei jõudnud.

Aga Kikuriinut ja E.-d nägin, mis oli torekas. Mitu päeva juba olen endale helkurit tekitanud, nüüd Kikult pätsasin. Ühe endale, ühe Dzeikile. Ma ütlen, kui Kikut ja E.-d ei oleks, siis oleks ma juba kolm aastat järjest auto alla jäänud.. nad kogu aeg varustavad mind, nii armas 🙂

Koduteel nägin maas kahte kastanit. Mõlemad sõiduteel. Ohtu trotsides sukeldusin mõlema järele. Üks neist lõpetas minu, teine T. taskus. Kastan taskus toob õnne, teate ju, eks? Mul on eelmise aasta kaks kastanit ka veel alles :D.. saagu seda õnne siis kohe ja palju! Ja karvast!

Täna kinno ei jõua, sest lükkasin eilseks kokkulepitud Pirogovi-platsil suvelõpetuse K. ja koonuga ebaviisakalt tänasele edasi. Aga homme plaanime T.-ga jälle kell 19 Ekraanis olla ja “Mustlast” vaadata… kuigi homme peaksin sel ajal hoopis kusagil Statoilis wifit otsima, sest iOS7 tuleb ilmselt enam-vähem samal ajal.. Hmm.. Kiku (ja E.), te raudselt plaanite kusagil wifi leida võimalikult ruttu, eks? Filmi asemel? Tahate mu MJd ka kaasa? 😀 (mjäu)

Ma tahaksin, nagu iga päev, mainida ka, et “Mul on koera vaja”, aga kuna ma olen seda juba 386 korda maininud, siis täna ma seda ei ütle. Ütlen hoopis, et Mul on raha vaja 😀 .. et koer osta 😀
(sest küsi, ja Sulle antakse.. youknow)

alliwant

Üks kommentaar “tiksun niisama

  1. Dzeik nüüd ei jõua ära oodata, mil sina meiele. Sest muidu jään mina sel aastal auto alla. Ja seda ei saa me lubada
    Ja yldse, helkureid võiks olla kohe mitupalju, never ei tea millal ja kus vaja.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s