Vihmahääl

Vihmahääl kindlasti mõtles, et ma olen ta unustanud, et postituses poole sõnaga (peale väljas tilkuva vihma virisemise) tema suurt tähtpäeva meelde ei tuletanud. Oh ei, kus Sa sellega. Väärib hoopis eraldi postitust 🙂

Palju õnne Sulle, _eluaasta täitumise puhul!

418_418_lily-ginger-i-am-singing-happy-birthday-in-the-rain

– Soovin Sulle päikeselist päeva! Ja kui päikest ei ole, siis loodan, et viibid siseruumides ja vihma hääl akna taga kõlab sünnipäevalaululiselt ;-).
– Loodan, et võidad täna kõigis mängudes. Kuna mind Sinuga lauamängimas ei ole, siis võin seda lahkelt lubada.
– Loodan, et Sa ei jää täna ühestki bussist maha… ja kui kavatsed siiski minu moodi käituda (jäin eile 20 minuti jooksul neljas erinevas bussipeatuses kolmest erinevast bussist neljal erineval järjestikusel korral maha), siis tee seda õhtul, kui kuhugi hilinemas ei ole, ja soojas sügisõhtus mõnus oodata on.
– Soovin Sulle lilli. Kuigi Sa lilli ei söö. Teades, kuidas Sa tänaval võõraid magnetina vestlema meelitad, siis ehk just täna kingib mõni võõras Sulle ühe väsinud õie (sest ilusat värsket lille ei tohi ometi tappa).
– Kuigi Sa enamikke koeri pelgad, siis ma ei oleks ju mina, kui ma Sulle midagi karvast ei sooviks. Nähtagu siis mõnda eriti sõbralikku ja mänguhimulist labradorikutsikatki, siis on päev kordaläinud!
– Ja viimaks: Šokolaadi, muidugi! Täitugu kõik Su salapaigad ja sahtlid kommivarudega. Ja šokolaadivarudega. Ja kummikommidega. (Ära oma hambaarstile kunagi ütle, et ma midagi sellist soovitasin).

Kui mul oleks kümme raha (oi, Tartus kümme, aga Tallinnas 13 hoopis), siis ma kingiks Sulle pileti tänasele kinos-näidatavale Robbie Tallinna kontserdile. Kuna mul ei ole, siis kingin Sulle teadmise, et näed seda juba selle aastanumbri sees ETVst 🙂
Pealegi, Sa oled ühte tema kontserti juba kinos näinud, kaua võib onju.. eriti kui tookordne võrratu kaaskond täna saadaval pole.

4411448046_fc4217e442_z

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s