filmist ja wifisoovist ja koonust ja muust

Eile käisin bowlingus, puht tööalaselt, kusjuures. Sain teada, et ma sakin selles täiega :D. Ja miks need munad nii rasked olema peavad? Kõige kergem on ka pool minu kehakaalu ma ütlen… mjäu.

Koju jalutades viskasin tänaval pilgu netti. Viga. muidugi sattusin Mallu blogisse, kus ta siili-oksjonist rääkis. Guess what: kui te seisate hetkel parajasti bussipeatuse kõrval, mis on rahvast täis.. ja üle tee on sama rahvast täis peatus, siis ärge palun lugege tema postitust. Muidu lõpetate nagu mina: kõigi pilgud Sinul, et miks Sa üksi kõva häälega naerad?! Miks või? Sest ma olen tropp, näost ple näha v :D.

Õhtul käisime T.-ga ER-nädala raames taas kinos, filmis “Mustlane“. Päris hea oli. Päris mõtlemapanev ka. Ja päris erinev elu ja mõttemaailm ja kultuur võrreldes nt siinsega.  Harjumatu.

Kino kõrvalsaalist kõlas vahepeal läbi seal näidatav Robbie Williamsi Tallinna kontsert. Mu süda mõranes pisut, aga ma olin vapper.

Film lõppes 9-paiku. see oli vist liiga hilja, et linnapeale wifit otsima minna… niuks… Nii ma siis nägin, et iOS7 on olemas.. aga vot ligi ei lasta. (#1stworldproblems)
Kodus üritasime läpakast (kuhu netipulk käib) hotspoti teha, ja telefon ühendas isegi sinna wifi-loetelus ära, aga ikkagi oli ühendus edge… et kui netipulk, siis jääb nett mobiilseks?! Nähh, eniveis.

Täna on mul tööl läpakas kaasas, et töö jaoks kujundusprogesid kasutada. Aga kahtlustan, et isegi sinna ei saa wifit (ja tõstan faile pulgaga).. telefonist rääkimata. Mis te soovitada oskate, Tartlased. Millisesse pubisse ma/me õhtul istuma minema peaks, kus oleks hea nett (ja odav istuda)? 😀

**

Täna ärkasin veel varem kui eile. Jõudsin loomad ära talitada ja kaks osa Gilmore vaadata. Ja juustusaiu süüa. Ja pool tundi varem tööle jõuda.
Ahjaa, ja lõbustasin ennast Rentsi blogist nähtud Elu24 tasemega.. ja kauaoodatud VäikeseFränky postitusega, kuidas (mitte) küsida sponsorlust 🙂

Ja best part for the last: Täna tulevad VäikeFränky ja koon külla! Jeiii!

Vabatahtlike rindelt. Olen 24-tunni jooksul olemasolevate käes viis EI´d saanud. Great! Keegi tahab tulla? Palun? Varsti õnneks kuulen kas/mis imedega kohalikud jõud ehk hakkama saanud on 🙂

helloitsus

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s