äppl ja muud jutud

Mul on iOS7, wiii 🙂 Aga sellest teen uue eraldi pika postituse pärast (või kui täna ei jõua, siis üks teine päev… aga mitte homme… või ülehomme… aga no enne iOS8-t kindlasti 🙂).

Mul ei ole koonu külas, buuu. Aga õnneks saabuvad kõrgeaulised järgmisel nädalal ja mitmeks mitmeks päevaks. Seegi hää.

Ma hakkasin hommikul bussile lippama ja vaatasin käekella, et näha, kas ma ikka jõuan. Käekella polnud. Imestasin siis omaette, et veider.. kell on rahakoti juures, kuidas ma ei märganud. Siis avastasin, et rahakotti ka pole. Täpselt sama lugu nagu tookord. Jooksin (!!!) siis tagasi, haarasin rahakoti ja kella, vaatasin peeglisse, istusin korraks maha (ebausk :D), kargasin püsti, ja lippasin bussile. Jõudsin! Hah, I´m U.Bolt! Vähemalt ei läinud täna nii, nagu ühel teisel korral.

Eile käisin kinos. T. ostis mulle lahkelt pileti ja puha (aitäh). Film sobis eilsesse nagu rusikas silmaauku (naljakas väljend.. ma küll ei tahaks iseenesest, et keegi oma rusikat mulle silmaauku sobitaks, ükskõik, kui ideaalselt see sinna läheks…). Eniveis, filmiks oli Jobs.

Mulle meeldis. Film tekitas minus küsimusi… selles mõttes, et nagu huvi mõnda asja ise üle tsekata/uurida… ehk siis tekitas edasist huvi. good.

Ma loodan, et Jobsi oli järele tehtud sellisena nagu ta oli. Ma usun, et oligi. Igaljuhul vaheldus filmi jooksul minu poolehoid (vms) pidevalt kahe vahel: mismõttes Sa sihuke egoistlik tõbras oled, Steve… VS Mismõttes teised Sinuga nii nõmedalt käituvad.. ehk siis poolehoid ja vastu..ee.. hoid 😀 Lõpuks jäi poolehoid peale. Pealegi, kui ta ei oleks sihuke… tähenärijast egoistist saavutusvajadusega pedant, siis ei oleks mu MJ nii ideaalilähedane, nagu ta on ilmselt. Behmom tüüp ei oleks sellega hakkama saanud.
Millest ma filmis pisut puudust tundsin, kuigi tean, et see oli pigem noorusaastatest.. aga “suured teod” ulatusid ka kaugemale kui Mac II… pigem oleks mõnda kohta võinud lühendada ja lõppu kasvõi uuematest saavutustest lühikokkuvõte teha (macbookid ja iphoned jms), kasvõi sarnaselt nagu alguses iPodi sündi näidati…
Aga üldiselt olen rahul. vot.
Btw, Ashton Kutcheri sarnasus on.. impressive.

PS. Mulle hullult meeldis Jobsi 2005 kõne Stanfordi lõpetajatele:

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s