Koon & plära

Kuna ma oma rahaküsimise müügipostituses lubasin pühalikult, et ainus viis igapostituselisest koonu-igatsuse-halast pääsemiseks on maksta, siis ma ju pean halama :D.
Mul On Koera Vaja! 😀
(sheerige seda siis oma püstirikaste sõprade seas. Ae, firmaomanikud? Kutsika väljaostja auks nimetan ehk koonu firmanimega (vist.. oleneks firmast. Apple.. Mac…Alfa Romeo või Ferrari.. või Ferrero kõlaks ju shefilt, aga mingi EasterneEuropePornIndustries mitte nii väga 😀)

Eile nägin hommikul kuldset.. ja õhtul jalutasime T.-ga pärlipoodi, et konkse varuda, et kui Te kõrvarõngad ära shoppate siis kohe uued üles panna, siis nägime koertekooli tundi vms, labradorid kambakesi koos. Ei, ma ei sulanud üldse… nooot :D. Täna nägin ühte tädi kahe koeraga, ja minu meelest on äääääretult ebaõiglane, et temal on mitu ja minul mitte ühtegi. Jah.

Täna tuleb õnneks külaliskoon. Homme või ülehomme lisandub loodetavasti teine veel. Kui ma ütleks, et ei oota, siis selgelt luiskaks (selle tõestuseks tuleb suust auru ka välja… aga vb on asi lihtsalt 14-kraadises toa- ja 6-kraadises õuetemperatuuris.)

***

Kuna T. ärkab hommikuti enne kukke ja koitu ja kuna ma olen kõige kehvem “uuesti-magama-jääja” üldse, siis üritan hommikuti viie-poolekuueni ja siis tõusen. Mängin mänge ja mõtlen tähtsaid hommikumõtteid. Täna näiteks juurdlesin sooja teki all mõnuledes selle üle, et kui inimene tuleneb ahvist, siis mingil hetkel sündis ju esimene karvutu laps ka.. kuidas ta ellu jäi ja külma kätte ei surnud, sest tema vaevalt kohe endale riideid taipas küsida ja emme-inimahv ei taibanud pakkuda ka, sest tal endal oli soe kasukas ju…
Sellised tähtsad mõtted siis…
Teine küsimus tekkis veel. Kas nahk tunneb valu/ebamugavust ainult väljastpoolt? Nt otsmikul on suht teiselpool nahka luu eksole… ja kui näonahk miimikaga liigub siis naga pahem pool hõõrub ju vastu luud.. kuidas see ebamugav pole?
Jah. Vot sellised tähtsad mõtted ka…

Aga õhtuti, tänu viiesele ärkamisele, murrab uni juba kella kuuese aktuaalse kaamera ajal. Kella üheksase AK ajal magan juba õndsat und. Vanainimeste asi.

**

Mac on viimaste nädalatega olnud hiiiglama tubli ja lugenud läbi KÕIK oma blogipostitused ja tääginud KÕIK need ära. Kokku vist 72 sõna.. kõrval-menüüs sildipilves on neist 25 näha…  Ja iga postituse juurest leiab neid ka. Üldiselt ma ei tea, miks see kõik hea oli, aga mis seal ikka. andis mulle ülevaate millest ma obsessed olen. Ntx tääg “Kuri” on väga popp :D… Aga üldiselt täägisin ainult neid asju ja inimesi, kes-mis korduvalt-korduvalt esinesid. Kolm tähtsat jäid siiski välja: Energiajook (kunagine suur sõltuvus), Külm (sest see läheks pea igasse postitusse) ja uni (vt. “külm”).
Igivanadest postitustest veel:  päris hirmus oli lugeda. Ma olin ikka rumal küll. Twitteri-ajastu oli veel päris piinlik. Aga ma säilitasin kõik piinliku, et hea oleks meenutada, ja tähendada, et ISEGI mina olen pisut arenenud.
Ahjaa, huumorit leidsin ka. Esimene pool postitusest. (hoiatus: pisut ropp on kohati)… ja sealset linki võib ka ise sirvida.

*

Aitab küll tänaseks.
PS. Külm on. Koeraga koos küll ei oleks külm :D.
PS2. Tartu on ikka niiii tore, vot. Igal hommikul läbi kesklinna sõites vaatan ja olen sihukese armunud lontu näoga 🙂

7 kommentaari “Koon & plära

  1. Täna tuli mu juunioriga koerateema jutuks taas. Mul on siuke tunne, et ta saab sind aidata su koerahala asjus.Ta arvas, et FB saaks hästi asju ajada. Kui su huvi kestab, kirjuta mulle sesamy@hot.ee, annan nime, keda sõbraks lisada. Seal saate jutustada. Kui muidugi huvi on.

  2. aa ja anna teada kui kirjutasid, siis lähen tšekkama.

  3. Mix su blogu kell tunnike taga on muidu`?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s