didilidamm

Mac käis kaks päeva järjest Tallinnas. Kuna Koon oli Tartus, siis ei jäänud ööseks sinna vaid eelistasin 2 päeva järjest rännata (õnneks eile oli transport tasuta). Üleeile käisin arstil, eile koolitusel vms. Arstil sain teada, et on väga kallis lõbu olla Tartlane. Ootab mind uuesti 30.okt ja 5.nov… mis tähendab, et sõidan 3 nädala jooksul seda vahel ligi 70 euro eest. See on poole talve küttepuude raha, teate… või Koonu 1,5 kuu toit 😀 … aga peab siis peab, ega ma ei vaidle.

Millest on muidugi eriti kurb, on see, et need on veel 2 päeva, kus ma EllieTheElephantiga koos tööl käia ei saa ja ta kodus chillib. Nagu eilne-üleeilne näitas, olen mina eemal-olekust oluliselt rohkem traumeeritud, kui Temake.  Kuna esimesed nädal aega olime pmst 24/7 koos, siis üleeile teel bussijaama ehmatasin kaks korda, et apppi… ma jätsin koere linnaliinibussi… või kuhugi mujale, sest kuskil ema ju pidin ta unustama, sest teda ei ole mu kõrval ja see ei ole normaalne 😀 (eilseks olin juba natuke rahulikum-harjunum). Bussis vaatasin mingit suvalist filmi, mida varem näinud polnud.. linnuvaatlusest. The Big Year. Guess what, ühe peategelase silmarõõm kandis seal nime Ellie. Ärrr, kiusukotid :D.

Koon, nagu ütlesin, oli Tartus. Varahommikul läks T. ära, natuke hiljem (pärast jalutust) läksin mina… ja lõunast tuli T. tagasi, et temaga päev veeta. Tublile psaikole “lapsevanemale” kohaselt nõudsin ma muudkui up-date´sid, et kuidas Pesamunal läheb. Sain päris armsaid ülevaateid:
SMSid

Eile läksin varem ära kui üleeile.. väljas (ja toas) oli kottpime. No kuidas ma jätan ta nii sinna üksi! (ma olen world class kanaema 😀) Jätsin talle siis läpakast raadio mängima.. ekraan valgustas tuba ja sai T.-d kuulata 😀

Ma jooksin kokku.. midagi oli küll veel öelda, aga ei mäleta… vahet pole. Lähen parem põrandale nüüd 😉

Ahjaa, ma lihtsalt pean mainima, et Tallinnas see bussijaama-Juhkentali ristmikul jalakäijate foor.. on lihtsalt haige. Kui sealt-poolt bussile tulla, tasub 4h varem kohal olla, sest ta lihtsalt ei lähe mitu tsüklit järjest roheliseks. Ärrr!

***

Ps. Ma lihtsalt pean chati Vantsikuga jagama:
Vants: nooh ! kus see postitus nüüüüd on siis ?!
Mac: hetkel kirjutan!
Vants: no hea seegi – hea seegi
kirjuta ruttu, mul on väga igav loeng

🙂

3 kommentaari “didilidamm

  1. No ole tänatud sellegi eest, ehkki, nagu sa isegi aru saad, seda oli VÄHE !
    Kui sa järgmine kord Tallinnasse tuled, võta mu kõrvarõngad kaasa…ma otsin seni Ellile elevanti…

  2. Kas sa pole mõelnud, et äkki sinu koonuke polegi ilma sinuta õnnetu, vaid naudib vahel üksindust?

    • olen 😀 ja ma tean, et see nii on :D… ütlesin postituses ka, et “Nagu eilne-üleeilne näitas, olen mina eemal-olekust oluliselt rohkem traumeeritud, kui Temake.”
      Aga.. kellel Kuldsed on, teavad rääkida, et üldiselt pole kuldne sugugi üksinduse-fänn vaid naudib lähedust… ja kuldset üksi koju jättes kipub neil igavus tekkima ja sellest johtuvalt käiakse ajaviiteks prügikasti kallal tuuseldamas, süüakse sokke.. või nutetakse.. (Aga Koonuke ei teinud ühtki eelnimetatuist).. kuigi jah, ma tean, et natuke üksindust kulub talle ära ja seda ta saabki.. aga mulle ei kulu ära 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s