ettevaatust, järjekordne Koonupostitus

Wiiii, Väike-Fränky ja Co kobivad Tartusse elama! Wii 🙂 Kas ma juba mainisin, et Wiii?! Noh, igaljuhul, Wiiii!
(loodetavasti, kui kolimised kolitud, siis võtab pliks ükskord kätte ja jätkab blogimist ka! Kaua peab ootama, maivõi!)

Eile käisime LaenukoerDzännu ja EllieTheElephantiga Toomemäel. Nad avaldasid üksteisele head mõju :D… kui Jakobi mäe poolt läheneda, siis on ühe maja juures sihuke põlvekõrgune punane kassi kuju. Eelmine kord otsustas EllieTheElephant, et see on midagi väha hirmsat ja sellel tuleb silm peal hoida.. ja nii tuli ta mäest üles kogu aeg seljataha kiisut põrnitsedes. Eile läks Dzännu aga plähmerdades kohe kassikuju nuusutama ja sellepeale vaatas EllieTheElephant ka, et häh, polegi midagi hirmsat.. nuuskisid üle ja läksime edasi.
Dzännule, kellele meeldivad siis kassikujud, ei meeldi aga eriti inimesed. Siinkohal avaldas head mõju EllieTheElephant, kes igat inimest vaatas pilguga: ooo, vana sõbeeer, lõpuks Sa tulidki, ma niiiiii ootasin! Ja kui üks Soome proua tuli koonusid kiitma, siis käitud Dzännu just nagu minu Koongi, sõbralikkust kiirgavalt 🙂
Ja siis nad muidugi rikkusid kõik ära ja läksid põõsa taha midagi sööma.. sellega sai pidu läbi.

**

Ma vist ei ole rääkinud, et üleeile hommikul leidis Koon muru seest siili. Arvake ära, mis ta siis tegi?
a) sööstis ligi, hammustas ja sai ise haiget
b) keeras siili selili ja tegi siilile haiget
c) vaatas siili ja liputas saba ja tuli kutsumise peale ära

Õige vastus on muidugi C!… Sest EllieTheElephant on lihtsalt niiii tubli 😀 (kui see põõsatagune ühis-sööming kõrvale jätta)
Eile hommikul käis ja tsekkas murul sama koha üle, aga oh häda, sõber Siil oli 24-tunniga juba minema liikunud selle koha pealt… vahi, kui kärme!

**

Homme käime Vinnimaal ja Rakveres. EllieTheElephant kohtub oma Empziga.. ja siis minu omaga.. ja Dzeiki pesakonnaga 🙂 Loodame, et ilm ei ole paduvihmane, sest tahaks Vinnimaa metsas ka patseerida, äkki püüame põdra kinni või miskit… aga nooh, kui ka ei püüa, siis lähme näitusele Royali-saaki nillima, asi seegi 😛

**

Fakte laiast maailmast (või noh, tegelikult Postimehest): “Depressioon tõlgitakse Somaalias näiteks kui tunne, mida tunneb kaamel, kui ta sõber sureb.”

**

PS. Lambihetk pealkirjaga: Olen väike lõbus sell:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s