head on ka ikka…

Ahoi!

Tahtsin eilsele lisaks rääkida, et tegelikult ei ole kõik halvasti.. peale selle, et mul on hull masu kallal… ja et MJ nüüd ravi-katsel viibib, on muidu elu lill 🙂

Nagu mainisin, käisime T. ja Koonuga nädalavahetusel Rakveres ja Vinnimaal.Ei tahtnud reede õhtul minna, sest siis juba pime ja libe. Laupäevahommik Tartus oli paljulubav: päike paistis ja maa oli kuiv. Tere, kevad. Natuk emaad Tartust väljas saime aimu, et igal pool mujal vist ei olegi ilm nii imeline:
pilt: päike paistab pilvedele

Ja kui juba Jõgevalt läbi olime, tuli esmalt valge maa.. ja sellele järgnes pisut hiljem lörtsituisk.
Pilt: Maa on lörtsist valge

Rakveres vaheldus aga päike lörtsisajuga. Sest, noh, vaheldust peab olema. Marutüütu ju, kui sama ilm on juba..ma ei teagi, mingi kümme minutit järjest, või nii…

Igaljuhul. Rakveres olid Liisu ja Ja$i sünnipäevade järelpidustused. Vinnimaal käisime Empzi ja EllieTheElephanti tutvustamas. Ellukas meeldis kõikidele nimetatule ja vastupidi ka 🙂 Põhjakeskuses kohtasime Carot oma empsiga ja nemad kohtusid ka Koonuga 🙂 Ja$iga leppisime kokku, et tulevad Lologa järgmiseks nädalavahetuseks siia, aga eile avastasin, et oioi, mis pangakontol toimub, ja andsin Ja$ile korvi :(.
Rakveres käisime koertenäituselt ka läbi, aga EllieTheElephanti empsi seekord ei näinudki. Äkki novembrialguses siis 🙂 See eest paljupalju nunnusid koeri oli!
Ja nagu eile kurtsin, siis käisime Koonule toitu otsimas,. Edutult. Ei näitusel, ega kolmes poes, polnud seda mida vaja. (Etteruttavalt olgu öeldud, et eile Tartus sain õige asja lähimast poest.. aga sellest hiljem.)

Küll aga saime soolaleivakingiks pesa.. ja Pätsi käsitööleiva. (NIIIII hea leib lihtsalt. Kas keegi targem teab, kas Päts toob leibasid Rakverest mujale (Tartusse) ka?)

Vinnimaal käisime söömas ja Empziga suhtlemas ja Liisu ja Koonuga metsa poole piilumas. Koon oli rahul ja kalpsas mööda võsa 🙂 Aga kruusatee oli mudamülgas, nii et pikka jalutuskäiku seekord teha ei saanudki… oh, well, there´s always next time.

This slideshow requires JavaScript.

Noh, ja siis oli veel nädalavahetusel see telefonijama. Aga sellest pajatasin eile. Eil eigaljuhul viisin MJ esindusse ja eks võetakse ühendust, kui targemad ollakse.

Pühapäeval tagasi jõudes ei olnud aega kodus ollalla, vaid käisime kiir-soolaleiva-visiidil VäikeseFränky-Josephi-Džännu juures. EllieTheElephant ülbitses kohe ja hõivas Dzännu pesa… ja seejärel tema lemmikmänguasja, mänguhiire (pildil vasakpoolne, aga fliisist ja helesinine). Ahjaa, Džännu sai pesa soolaleivakingiks. Mõne aja pärast tuleb nende teine koon, Phyton, ka järgi ja siis saab tema ka miskit. Fränky sai suhkrupaki, millele peale “Sool” kirjutatud… ja Joseph siis Pätsi rukkileiva.

Pilt: hiire mänguasi

Olenemata pisiasjast, et nemad olid kolinud ja mina külaline, sain ma ka kingituse :).. ee.. elektriline..ee.. voodisoojendaja :D.. Ma ei tea, kuidas seda nimetada.. nagu õhuke madrats, käib lina alla.. ja töötab elektriga… soojendab kolmel erineval tasemel tugevusega vms. Olin Fränkyt külastades sellesse ära armunud ja nüüd on mul ka säänne 🙂
Läks kohe kaubaks, sest kuna olime ühe öö ära olnud, oli toas õhtul soliidsed 17 kraadet sooja. (minu jaoks sobiv temperatuur oleks 37 kandis)… aga nüüd on magada niiheasoe 🙂

Hommikused jalutused on ka muuseas jahedaks kiskunud.. Õuel on miinus-seitsemän kraadi külma. Täna tulin suusapükstega 🙂 Aga ilma suuskadeta. See eest tulin pika maa s**akotiga, sest pargis on küll olemas kõik uhiuued prügikastid, aga need on kõik veel kinni teibitud.. sest ega uut asja ometigi kasutada ei või.. nii ma siis marssisin oma kilekotiga mingi kilomeetri, kus iga 15m tagant oli prügikast, millele ligi ei lastud :/… lõpuks leidsime pargist väljas kuskilt bussipeatusest prükkari. Tänks, juba.

Kui juba jalutustest rääkisin, siis eile läbisin ma päeva jooksul jalgsi 13,5 kilomeetrit! Enne-koonu-aega oli mu päevakilometraaž vist pool kilti :)… ja et ma eile lõpuks koeratoidu leidsin, siis 7,7km sellest kõndisin ma 4 kilo seljas. Olen uhke 🙂 Loomapoes olid muuseas täpselt kõrvuti kaks täpselt sama toidu-kotti (sama suured).. ühel silt 23.72€ ja teisel 24.48€ :P… mainimise peale vahetas müüja ära 24se hinnasildi siiski :).

EllieTheElephant on üsna kehva isuga… sööb viisakalt aeglaselt ja ülepäeviti jätab kausi põhja toitu järgi. Eile käis VäikeFränky ja Dzännu meil ja siis oli näha kuidas söövad labradori retriiver ja kuldne retriiver. Labradori (kes muuseas labradori kohta sööb niigi teistest tõukaaslastest  viisakamalt) kauss oli ammu tühi, kui EllieTheElephantil kusagilt põhigi veel ei paistnud. Nii et konkurents ei mõjunud ka eriti sööma-tiivustavalt.

Söögist rohkem meeldib talle hoopis sügamine. Täielik sõltlane on 😛 (mis siis, et kogu aeg ei saa, aga küsida võib ju ikka)Pilt: koomiks, sülleroniv koer

Aitab küll.. lähme käime nüüd päevakeskuse-poolel sügamisvajadust rahuldamas. Seniks teile ajaviiteks pilt Mari-Laisiku-faktidega:
Pilt: faktid laisikust

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s