2 päeva-lugu

Päeva laul vol 1: Termika “Torm”, loomulikult:

Sest, noh, täna oli ju selle aasta esimene sügistorm. Mulle tormamine meeldib, kui ma ise soojas toas olen on mõnus kuulata ja vaadata. Ei pea tingimata sügistorm olema: äike… lumetuisk.. kõik läheb loosi 🙂 Samas olen ma tubli ja jälgin seda ohutust kaugusest, mitte ei lähe merekaldale varbaga katsuma, et ou, kui suuured lained.. huvitav küll, miks need inimesi kaasa viivad… Prff, need lained ei tule keset linna kedagi killima.. inimesed ise oskavad lihtsalt ettevaatamatud idioodid olla. Masendav.
Me käisime EllieTheElephantiga hommikul 5.20 maja juures õuel… Ja siis möllas ikka korralikult. (Tegelt kui kella 2st hakkas kostuma, kuidas tuul mürises ja katust kolistas, siis ootasin hommikul, et kui korteriukse lahti teen, pole ülejäänud maailma enam alleski 😀 aga oli küll.. üks aed ja osa naabrimaja katust olid pisut nirus seisus, siiski.)
Koon nautis õueskäiku, niiiii palju  lendlevaid puulehti, mida taga ajada, jeee! Mina aga mõtlesin, et djah, pärast läheme bussiga tööle.. sest
muidu kukuvad viis pargitäit puid meile pähe ja see võib üsna ebamugav olla. Aga kui tund hiljem (vahepeal jõudsin ühe Koeralausuja osa ära vaadata) nina tänavale pistsime, oli tuul ikka endisega võrreldes väääga vaikne… ja vihm oli mingi õrn udu. Niisiis tulime jalgsi. Kõige tuulisem koht oli Kaubamaja ees platsil, kus mingi tuulekoridor tekkis… minul võttis sammu vankuma ja Koonu Kõrvad lehvisid uhkelt... ja Kalevi tänaval nägime murdunud puud ja elektriposti... aga jah, võrreldes akna tagant kostuva heliga oli kõik väääga korras.
Tööle me jõudsime.. olenemata partidest, kes nii meelitavad, niiiii meelitavad olid.. nagu sireenid vees 😛 Tööl lugesin, et EllieTheElephant pole mitte ainus koer, kes tööl käib. Teda pole kodukal töötajate nimistus ka.. veel. Küll aga olid kõik väga rõõmsad, et Koon täna kaasas oli (eile ju ei olnud)… absoluutselt igast kabinetist, kuhu läksime, kõlas esimese asjana etteheitev küsimus: kus Sa eile olid?!
Koonule meeldib täna tööl. Kuna õues on väga soe, siis tööl on miski automaatne süsteem, nii et toas läheb kohe külmaks (küte väga maha).. kodus see eest oleks ilma kütmata liiga külm ja küttes väga palav (eile hommikul hoidsin 10min kahte akent lahti ja toatemperatuur langes 24,5le kraadile lausa).. Nii me siis jagame oma ööpäeva vennalikult.. kodus olen mina temperatuuriga rahul, ja Koon lõõtsutab.. tööl vabisen mina hulga vammuste all ja Koon mõnuleb. Kummalegi oma.

***

Teine lugu on Smilersi “Aega parajaks teen”:

Sest tänase päeva seisuga on Mac+T.=10aastat. vot.

3 kommentaari “2 päeva-lugu

  1. 10 aastat… kardetavasti kauem, kui keskmine eestimaa abielu 😀
    Pikka kestvust !
    (ja tervisi ka tööloomadele)

  2. Ja endiselt ei väsi ma lugemast ühtegi sõna mis sa kirja paned ! 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s