Kaotatud rohelised kõrvarõngad @ Tammsaare Park

Leidjale vaevatasu: Ta võib endale jätta kõrvarõngaste ümber olnud väikese mini-grip koti ja rohelise sildikese “Marie´le”.. mäletsuseks või nii…

Ehk siis Mac käis eile Tallinnamaal. Kuna arstini oli pisut aega ja mul oli meeles MariE kõrvarõngad kaasa võtta.. ja tal oli meeles telefon enda juures hoida, siis panin kõrvarõngad taskusse ja läksin esmalt kesklinna. Ilm oli rõve, vihmane ja külm.. käsi külmetas. Krabasin taskust kindad. Juba parem. Kaks tüdrukut läksid mööda, silmanurgast nägin midagi heledat.. prfff, mõtlesin, loobivad sodi maha… aga kiire oli, läksin edasi. Kohtusin MariEga… panin käe taskusse, et talle kõrvakad anda… taskus olid taskurätik ja võtmed. Kõrvarõngaid njetu. Aaa, need tüdrukud vist ei visanudki sodi maha vä… Fain. “Su kõrvarõngad on Tammsaare pargis maas, käin ära korra 😀” pobisesin ja läksin kõrvad lontis minema. Käisin pargi läbi. Njetu. Hea et niigi läks, mõtle kui oleksin taskust taskurätiku ära kaotanud… või, noh, võtmed.

Aga hea leidja, kes Sa kindlasti seda blogi loed… Kui Sa leidsid eile sealt rohelised kõrvarõngad* siis anna endast märku, aitäh!

* Kindluse mõttes panen pildi ka juurde, äkki oli eile pargis mingi roheliste kõrvarõngaste kaotamise mood, ja kellegi leitud rõngikud ei olegi minu kaotatud 😀 Ehk siis pildilt nr 3-d:
photo 2

***

Nimega MariE tuli mulle meelde lugu sellest, kuidas Dzeik kunagi Maryl ja MariEl vahet ei teinud ja siis olid kasutusel venekeelse hääldusega nimed:
Mariiga (ehk Mari i-tähega)
Marieega (ehk Mari e-tähega)
Nüüdseks on mul veel:
Mariaaga (ehk Mari a-tähega)
Ja loomulikult ei saa unustada ka tolmuimejat:
Mariooga (ehk Mari o-tähega)
Mul on veel Marju puudu. Kes mu Marjuuga olla tahab? Aga Mariõ, Mariä, Mariö ja Mariü?

***

Tallinn oli eile… nii Tallinn, jälle :(. Bussijaamas istusin linnaliinile, nägin et üks tädike jookseb ka peale. Buss pani tädi nina ees uksed kinni, sõitis 10m edasi foori taha ja istus seal umbes 2 minutit punase tule taga. Deja vu täiega. Been there a lots of times!
Ja noh, siis veel vihm ja kõrvarõngakaotus jms. Ahjaa, käisin vanast töökohast ka läbi… Seal on muidu veel alles 9st töötajast 4, kes mu ajal ka olid… ülejäänud on uued (arusaadav ju, kes ikka tahaks töötada seal, kus MIND ei ole 😀)… Neist neljast polnud eile kedagi kohal. Kõik olid võõrad näod. Ja mina olin kõigile võõras nägu. Nii võõras oli kuidagi…

Käisin lohutuseks siis oma lemmik lemmikloomapoes ja kulutasin oma viimased sendid kopsuribadele. Eesti toode. Eelmise paki põhjal võib öelda, et Koonule VÄGA mekib. Kui üksi koju jääb, siis läheb kopsuribaga pessa ja rahu majas.

***

Kui juba Koonule jutt läks, siis ma lihtsalt pean mainima, et ta on niiiiii palju julgem 😀 Niitore. Okei, see kõlas nüüd natuke, nagu ta oleks sihuke varasemalt traumeeritud Koonuke. Eiei, kindlasti mitte. Lihtsalt maalaps ja linnas oli niiiiiii palju uut (lisaks elukohale ja minule): autod, bussid, rekkad, plõksuvad, foorid, väikesed kallurid parki ehitamas, lehepuhuritega mehed iga nurga peal jne. Nüüd jalutab enamikest neist tuimalt mööda… mõni auto ehmatab, aga olgem ausad, äkiline kõva heli minu taga/kõrval ehmatab mind ennast ka, ega ta ei peagi täielik kivi-närv olema :D…
Aga täna olid ühes pargis kaks täis kilekotti maas… ja need olid küll tema jaoks rahvavaenlane nr 1… Jooksis eemale ja jälgis kogu aeg, et mis need on. Tubli koer, teab, et võõraid kotte ei tohi näppida! 🙂 Õppige, lapsed!

***

Vaatasin eile bussis “Fantastic mr. Fox” filmi. ja siis kuulasin muusikat… ja siis, pmst Tallinnasse jõudes, avastasin, et ma polnud kõrvaklappe korralikult sisse lükanud. Heli tuli nii klappidesse kui ka kõikidele teistele lähedalistujatele. Tegin korraliku facepalmi ja vajusin piinlikkusest istme taha nurka. Khmmm.. Kreit Dzoob!

***

Ühesõnaga, mul oli suht pekkis päev.  Lisaks see, et homme lähen uuesti pealinna. prf.

T. ostis lohutuseks uue lamaängu, lennukitega: Airlines Europe. Natuke mingi nurga alt sarnane rongimängule Ticket to Ride (mis on hullult tore mäng, muuseas!) Aga kuna ma ei suutnud päris täpselt kiirelt reegleid selgeks teha, siis mängisime õhtuk VäikeFränky, J.-i ja T.-ga Katani hoopis. Saavutasime T.-ga perekondliku kaotuse… Tema sai kolmanda, mina neljanda koha.

Ma räägin, et “tore” päev oli, noh.

5 kommentaari “Kaotatud rohelised kõrvarõngad @ Tammsaare Park

 1. mulle meeldib su näpukas @ lamäng (lauamängu asemel) 🙂
  Palju parem sõna lamedal pinnal mängitava mängu pihta. Seda võib ju põrandal ka harrastada, eksole 🙂

 2. ähh, nüüd lugesin oopis et lamaäng on. las ma jään oma eelmise versiooni juurde 😀

 3. Kuule, kas sa ei võiks palun endast valjuhäälselt märku anda kui sa pealinna tuled?!
  Ma saan aru, et sa EELMINE nädal ütlesid, et sa JÄRGMINE nädal tuled…aga sa ei saanud ju eeldada, et see mulle meelde jääb 😀 No kui sa ei raatsi raha raisata, lälla vähemalt Facebookis 😀

  • Emm… SMS Sulle teisipäeval kell 08:26:
   Kas Sa täna oled jälle koolis? #Nerd

   😛

   Täna mul ple linnas vist aega… Aga tulen novembris veel korra… Kaant stei ovei

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s