tähelepanekuid pildis ja sõnas

Üleeile hommikul haigutas keset sõiduteed selline tagasihoidlik.. ee.. lohuke.. või nii.. ilma mingi hoiatuseta. Aga kes ikka julgeks katkise auto üle viriseda, kui nüüd vähemalt torud korras on pärast kaevamisi ju 🙂 (kuigi need olid vist enne ka korras)…
kandiline teeauk

Eile käisin päälinnas arstil, koos K. ja koon J.-ga seekord (või noh, nemad olid minul saatjatena kaasas). Kuna busside saabumisajad olid pika vahega, siis valisime selle, mis jättis Tallinnas pooletunnise augu, et 4Dkinos Aivarsit külastamas käia, ja kaks filmi üle kaeda. Aga nii veider oli, Ahhaad ei ole ja infoka nurgake on sihuke:
tühi infokeskus
Kui alguses Tartusse kolides oli kesklinnas ikka kaks peatuspunkti, kust läbi astuda: infokas (VäikeKaksikJ) ja Ahhaa… siis nüüd on ühes uued inimesed ja teist pole üldse.. Njäu.

Arstil saime ka käidud. Üsna kiirelt kusjuures. Viimasel ajal on mu visiidid olnud ca 15minti. Selleks sõidan 5h bussiga ja võtan töölt vaba päeva. Geniaalne! Ja nüüd ma natuke helendan pimedas, aga arst käskis soovitas palju juua, siis läheb üle. Näh, lootsin, et võin helkurid unustada ja ise helkur olla :P.

Koonutüdrukul on “This Time of the Month 1/2Year”… Kodus on küll pesal kate ja köögipõrand pestav, aga tööl on ühtlane vaipkate… Olen käinud läbi mitumitu loomapoodi, et neid speššial-kaitsepükse leida. Djaa, neid on küll. Enamikes kohtades väikese koera suurusega (sest natuke suurematel koertel ei ole ju neverever jooksukat ju! (Ja ei olnud otsas suuremad, vaid lihtsalt neil ei olegi neid)) ja ühest kohast bernhardiini-suurusele. Oleks vöö lisaks ostnud oleks ehk käranud?! 😀 Lähenesin siis hoopis loominguliselt ja käisin inimeste-poes, sain koonupildiga püksikud ja lõin käärid sisse… variant oli, et kas teha püksid katki, või võtta saba maha. Aga kuna kuldsetel on niiiii nunnu saba-lipp, siis ma pidin püksid ära augustama… saate ju aru küll.

Aga sihuke ta nüüd on.. natuke palju armas ja natuke veider ka 😀
Koerapildiga püksikutega Koon

Eile, kui mina olin Tallinnamaal, olid Lõuna-Eestis ja Tartus nii VäikekaksikJ, Kiku kui Hundu. Vahetuskaup, noh. Kikuga oli nii, et olime hommikul vist samal ajal Tallinna bussijaamas (mina jõudsin, tema läks)… ja õhtul, kui Tartusse jõudsime ja Taskus käisime, sõitsime T.-ga liftiga alla, ja mainisin talle, et oh, tead, Kiku on ka täna Tartus… ja siis läksid liftiuksed lahti ja seal seisis: Kiku :D… mul oli umbes, et vot.. here´s Your proof for what I just said! 😀

Ma ei oska praegu rohkem midagi öelda. Spämmin siis pisut veel netist leitud piltidega:

1. Follow Your dreams:
Koomiks: my dream is to be an asshole

2. Meil on samamoodi, AGA ma istun põrandal, ja koon poeb otsapidi sülle. Uskumatu, ma olen siiani vastu suutnud pidada ja ei ole teda mööblile kutsunud. Us-ku-ma-tu!
Mis tähendab siis seda, et ma veedan pooled oma õhtud põrandal 😀

püsi ebamugavas asendis, kui koer sinu süles tudub

3. Sellised on  minu hommikused “kordusalarmid”.. ehk siis kui äratus käib ja selle edasi lükkan, nagu alati.. siis on äratuse abiline kohal ja teeb kõik endast oleneva, et mind enne kordusalarmi püsti saada… või noh, põrandale, teda sügama saada :D:
koputan saba vastu asju kuni Sa ärkad

4. Selline kummut mulle meeldiks. (Seda kassid ostaksid!) Huvitav, kas Jyskis müüakse? 😛
Kummut kuldseid täis sahtlitega

5. Ma luban, et ma ei tee enam teist nägugi, kui Koon (ette hoiatamata) jõkke või järve sukeldub… alati võiks ju hullemini minna:
Kolm kuldset rinnuni mudaloigus
Aga nad on ise niiiiiiiiiiiiiiii rahuolevad 😀

6. And last, but not least… EllieTheElephant ei tee küll nii (äkki labradori isu on isegi mängides suurem, nagu süüeski?! :D).. aga pilt on nunnu sellegipoolest:
Labrador suu kaikaid ja palli täis

4 kommentaari “tähelepanekuid pildis ja sõnas

  1. Tal on püksid jalas. 😀 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s