vahekokkuvõte

Nädalavahetusel aitas Koonuke mind lahkelt, et ma ikka sisse ei magaks ja hiljemalt kell 7 ärkaks. Alguses mõtlesin, et asi oli selles, et ta ei teadnud, et tegu on nädalavahetusega, aga nüüd sain aru, et teadis küll ja lasi isegi kaua magada! Nädala sees on äratus kell 6 😛

Nädalavahetusel läbisin Pipi Pikksuka raamatu. Polnudki seda hea mitu aastat lugenenud, erinevalt Blomkvistidest, mis igasuvised sõbrad on. Igaljuhul avastasin, et ma olen supertruperpuperERITI Behmo! Näidake mulle kedagi teist, kes pisarad silmis loeb seda osa, kus Pipi laevale läheb ja Tommi&Annika hullult kurvad on. Isegi kui ma tean ju, [ettevaatust, spoiler:] et ta tegelikult ei lähegi laevale tookord. Noh, näidake?! Kedagi, kes oleks vanem kui 5 aastane :D… Okei, tegelikult võiks üldse näidata kedagi, kes on vanem kui 5-aastane ja vabatahtlikult iseendale Pipit loeb :P, icc.

Järgmiseks olen kolmevahel. Kas vana hea Bullerby Lapsed… või Vahtramäe Emil, mida ma olen vist ainult korra lugenud, ja millest ma ei mäleta, et see midagi superhead olnud oleks.. või hoopis Madlike, mida ma ei ole vist kunagi lugenud. Soovitusi? (ei hakka eraldi poll´i tegema, võib kommentaaridesse poetada…)

Viimase aja filmidest olen, mulle eakohaselt, ära tšekanud kaks multikat: “Planes” ja “Turbo“, mis mõlemad meenutasid veits “Cars“-i.. Lennukifilm isegi pisut liiga palju.
Natuke täiskasvanulikumatest filmidest kiikasin ära “Lone Ranger“-i. Kuna mulle vägaväga meeldib Johnny Depp, eriti siis kui ta on mingites kiiksuga rollides, siis mulle meeldis… aga ilma temata, poleks meeldinud 😀 nii lihtne ongi.

Mu Farmimängus (Hay Day) hakkas lund sadama! Lund tahaks! ja kelku tahaks!  Ja ruttu! Soovitavalt järgmise kahe nädala jooksul, et koos Koonuga kelgutama minna.

Täna tahtsin Koonuga korraks uuele vaateplatvormile minna, aga EllieTheElephant seisatas enne ja eelistas kindla maapinna peal oodata. Mis seal ikka, tegin oma klõpsu ära ja läksime tööle edasi.
photo 4(1) photo 3(1)

Aa, veel.. nädalavahetusel käis meil teine Koon külas. Emane. Saavad hästi läbi. Nüüd said liigagi hästi läbi. Ja kumbki neist ei saanud vist aru, et teine Koon emane oli. Pärast paari edutut katset (edutut, sest inimeseloomad julgesid vahele segada), kupatasime Sabad erinevatesse toa otstesse :D… EllieTheElephant ei jätnud sellegipoolest vahele ühtegi võimalust J-le lähemale imbuda ja puusadega hööritada :D… muuseas, ma ei teadnudki, et koera saba nii painduda oskab, nagu ta seda nüüd painutab… djaaa…

Hah, ja siis mainiks veel, et kui menüüs on Koonu tavatoit, siis on tempo umbes selline: 1 amps, 3 minutit mälumist, 6 minutit mõttepausi, 1 amps… jne.. kuni 7 ampsu võetud ja rohkem pole isu vms. Kui menüüs on liha, siis on portsjon otsas umbes sama ajaga, mis tavatoidu puhul esimesele ampsule kulub. Amazing.

Hah, pühapäeval mängisime T.-ga uut lennukimängu! Olin lausa reeglid eestikeelseks tõlkinud! (kui keegi soovib, jagan lahkelt kama).. Ikka mängisime valesti :D, st.ma unustasin ära pisiasja, et kahe mängija puhul olid lõpus reeglid pisut teistsugused ja me mängisime vähemalt 3 mängija versiooni vms. Aga pole hullu. Mina võitsin ja see ongi peamine! =)
Koerakoonlane oli väga osav ja üritas korduvalt mängulauale imbuda, et lennukeid teelt pühkida 😛 Pätu. Aga NII ARMAS Pätu! Ta on tõesti ko-hu-ta-valt Armas, et Te teaks!

Mõttetera ka ja siis aitab tänaseks:
lapsesuu

Pealkiri:
Iga viienda tähe ümber tiirleb eluks sobivaid planeete
Artikli esimene lause:
“Astronoomid leidsid, et iga viienda Päikese-sarnase tähe ümber meie 100 miljardi tähega galaktikas võib tiirelda potentsiaalselt inimeluks sobiv planeet.”
Märkasid erinevust? =)

Parimatega,
Teie Tähejäraja 😉

3 kommentaari “vahekokkuvõte

  1. Loe Bullerbyt. Tahaks isegi lugeda uuesti , aga raamat vinnimaal. Keegi võiks kinkida , siis oleks riiulist võtta kui tahtmine tekib.

  2. Mis ! Vahtramäe Emil on kõige parem üldse ! Oleks mul laialt vaba aega käes, ma ainult Vahtramäe Emilit ja Karlssonit loekski !
    “Kos oo moo möts ja moo pöss ?!”

  3. Loe “Hulkur Rasmust”.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s