niisama mitteasjalikku

Matemaatikaülesanne:
“100 g pomelos on keskmiselt 100 mg C-vitamiini, mis katab täiskasvanud inimese ööpäevase C-vitamiini vajaduse liiaga.”
Kui ma söön 2x nädalas üksi või kahepeale (kuidas kunagi) ära ühe 1,2kg kaaluva pomelo, siis kas ma saan C-vitamiini üledoosi? Ja milline see välja näeks?

Oeh, mul tekkis nüüd JÄLLE  pomelo-isu. Oeh 😦

**

Ma käisin eile öösel unes New Yorgis. Aitasime koos Dzeikiga VäikeFränkyl ja tema kaasal sinna kolida… kuhugi äärelinna. Kui asjad tassitud, tahtsin kesklinna vaatama minna.. noh, vabadusesammas ja Emire Stade Building ja liuväli ja Park ja WTC uued tornid ja värki. Aga Fränky kaasa ütles, et väljas tibutab ja ei lähe. Üksi ka ei lubanud minna. Dzeigiga kahekesi ka mitte. Olin tõeliselt kuri!
Lõpuks saime kokkuleppele. Tulen 10 kuu pärast külla ja nemad ei tohi senimaani oma nina kesklinna pista, et neid kohti näha. Las siis ootavad ka, kui mina pean! :D…
Aknast paistis mingi jõgi.. Hudson River ilmselt. Asi seegi, nägin midagigi…

*

Et mul on tobe tore komme oma kodutehnikale nimesid anda, siis eile sai ka pesumasin endale päris oma nime. Khmmm, Annika. (nüüd on sõimu oodata 😀)
Sest kui pesumasin ütleb, et ta peseb 2h, siis võib vabalt 2.25ga arvestada. Kui ta ütleb, et peseb 90 minutit, võid 2 tunni pärast lõpetamist oodata. Ühesõnaga krooniline hilineja…
Nimi on igati sobiv, ma leian 😛
(muahahahahahahaaa… Ps. PärisAnnika, ära nüüd ära unusta, et tegelikult olen ma niiiiiiii armas.. ja Sa ei tahaks ju EllieTheElephanti orvuks jätta 😛)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s