tähtsusetuid mölapritsmeid

Hommikune uudiste-sirvimine in action:

USAs maandus lennuk valesse lennujaama. Ikka juhtub. Ainult 10 km võrra nihkes sealjuures. Kui ma lennusimuga lendan, siis ma ei saa ülevalt vaadates sellestki aru, et mis riigis ma olen.. ja kui lõpuks mingi lennujaama leian, võib juhtuda, et see on sihtkoht Pärnu asemel näiteks hoopis Rootsi Arlanda. Happens, noh. Neid piloote peaks hoopis kiitma, et nad nii suure lennukiga nii väikesel lennurajal maanduda suutsid vms. Onju 😛
Õnneks (Teie õnneks) ma ei õpi piloodiks. Olen vahepeal T. kõrvalt mänginud. Näiteks iseendale turismilende teinud: võtnud stardipaigaks Kairo lennujaama, siis silmasega taevalaotusest uurinud, et kuhupoole püramiidid ja Sfinks jäävad ja siis neid vaatama lennelnud 🙂 Samamoodi on mängus olemas Big Ben, Sidney Opera House, Colosseum jnejne.. oh, Pariisis polegi veel käinud. Isegi mitte kogemata pole sattunud… noh, et Helsingi Vantaa poole omast arust lennatest ja natuke eksides vms…
Aga tegelikult tahaks ma hoopis sellist mängu, mis oleks segu arvutimängudest ja Google Mapsist… A la, et lendan mina siit Rooma ja siis istun seal autosse/bussi/metroosse/kõnnin ja käin linnaga tutvumas jms… GoogleMapsi põhjal lennusimu+Sims+krtteabmis ühesõnaga. Geniaalne idee onju? Tehke ära (ja kasumit korjama hakates, ärgem unustagem idee autorit)

Külmaks läinud ilm tekitas Norras ebatavalise loodusilmingu. Enne teksti süüvimata hakkasin ma pildilt ebatavalist loodusilmingut otsima. Otsisin põnevaid pilvi. Vaatasin, kas mäeküljel on põnevaid lumemustreid jne. Siis piilusin teksti ja jõudsin kurva tõeni.. pildi allääres on palju surnud kalu. Prff. Pealkiri kõlas palju ilusamini kui reaalsus.Aga, kui teksti edasi sirvisin, panin tähele, et see on peaaegu nagu Final Destination (kes näinud, see teab)… et kalalased põgenesid vaenlase eest rannavetesse, et mitte ära söödud saada… ja siis leidsid ikkagi kurva lõpu. Mjäu.

***

Mac pole täna koos EllieTheElephantiga tööl, sest läheb poole päeva pealt vahepeal linnast ära (ja tuleb õhtuks tagasi). Eniveis, eile siis mõtlesin, et oh mugavust, homme saan bussiga uksest ukseni sõita. Väu.
Jäin hommikul bussipeatusesse 20 sekundit hiljaks. Buss ei jäänud hiljaks. Lehvitasin bussile. Kõndisin järgmisse peatusesse. Buss jäi 6 minutit hiljaks. Külmetasin.
#MaciVersioonMugavastUksestUkseniSõidust #OsavIdioot
Aga tööl olla on kohe tühi. Iga kord kui tooliga tagurdan, vaatan esmalt seljataguse põranda üle, et kellelegi otsa ei sõida. Ei sõida, sest kedagi ei ole. Mhhhh.
Koonul ilmselt pole viga midagi. Tal on uni. Tal on pehme pesa. Toanurgas põleb lamp. Läpakast mängib vaikselt koertele mõeldud muusika. mõne aja pärast on tal T. seltsiks.

**

Shoppasin ükspäev Koonule hambaharja ja koerte hambapasta. Noh, tulevikule mõeldes või nii. Et kui peaks juhtuma, et olemegi edumeelsed ja hakkamegi haiglas teraapiakoeratsema, siis saab ta eelmisel päeval põhjaliku spa-päevaga läikima löödud. Mitte, et ta muidu eriti räpakoll oleks, nüüd kui mõni päev miinuses on, on meeldiv vaheldus, et ei pea pesust läbi käima igapäevaselt 😛
Aga teraapiakoeranduse eeltöö osas tšekkisime üle, mis Koon karkudest ja ratastoolist arvab. Midagi ei arvanud, st. jättis täiesti külmaks. Hoopis põnevam oli inimene, kellelt sai kui sügamist! Jejejejee! Ja inimesest veelgi põnevam oli suur punane isane kass toolil, kes ei jooksnudki eest ära! Mitte-põgenemine oli EllieTheElephanti jaoks nii kahtlustäratav… ei saanudki taga ajada! Niisiis ta lihtsalt tardus ja vaatas kiisuga tõtt. Lähemale ka ei läinud (mingi 30cm eemal oli). Lõpuks hakkas kass kurja häält tegema, mille peale Koon sabaga vehklema hakkas aga muidu püsis endiselt paigal. Kuni mina ta ära võtsin, sest kaua me vaest kiisut ikka kiusame eksole.
Ahjaa, muuseas alguses EllieTheElephant isegi ei näinud, et toolil kass oli, vaid viskas rahulikult tooli kõrvale külili. Milline imetabane märkamisvõime 😛

*

Ma plaanisin oma viimase aja unedest kribada, aga olen nüüd kõik ära väsinud ja ei viitsigi. Kurb.

PS. Tartus on juba teist päeva helesinine taevas 😛

PS2. Reklaamipaus. Tere LaCrema mango-koorejogurt on niii hea.
Ps2-a: Ma üldse ei keela nüüd Terel mulle väärt reklaami eest ühte kastitäit neid saata 😛

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s