vigased pruudid

Käisime EllieTheElephandiga laupäeval raamatukogus koerteloengul (kus Koon 1 ,25 tundi järjest sügatud sai… olin päris kade, tahaks ka massaaži :D.. ja üldse oli tore 🙂) .. ja siis kõndisime koju. Pargis koonlane jooksis, pargist koju tatsas kõrval (aga ei longanud), kodus vedeles rahulikult köögipõrandal… ja siis avastasin, et põrand on verine. Spuuki. Esmalt mõtlesin, et wtf, jooksuaeg pärast kahte kuud?! Aga siis tsekkisin käpalise käpad üle ja üks neist oli katki… kusagilt talla alt käpapatjade vahelt vms, täpselt ei saanudki aru… ju miski oksa-jää-killuga vms kohtunud pargis.

Olles vana rahu ise ja säilitades külma närvi, haarasin rahulikult telefoni, helistasin üksükskahte ja palusin neil rutturuttu tulla ja käpp kipsi panna… lubasin ukse lahti jätta ja seni ise abivahendikeskuses käia, et ratastool rentida…
…või siis mitte…
… hoopis pesin käpa jooksva vee all puhtaks ja hoiame paar päeva jalutuskäikudel kesklinnast eemale, sest seal on teedel sool jms toredad kemikaalid, mis käpale haiget teha võiksid. Mis tähendab aga, oh traagikat, et ma pean üksi tööl olema 😦 Samal ajal kui Temake võib rahumeeli kodus magada… no teeb ikka kadedaks küll! Ja nii tühi on üksi 😦

Homse poolpäeva ta veel kodus sinisel lehel, siis lasen T.-l ta raamatukokku toimetada. Lugemiskoerad seal ju! 🙂

***

Aga et koer on peremehe nägu vms.. siis ilmselgelt on ka peremees koera tegu vms. Eile avastasin, et mu varvas valutab. Ja õhtuks oli paistes, mingi küüneäär on nõmedalt vms, kuigi ma ei tea miks nüüd äkki. Igaljuhul öösel iga kord kui varvas vastu tekki või lina läks, ärkasin valust üles. Ja seda ikka juhtus korra või paar… tunnis. Kui T. hommikul 5-paiku ära lippas, siis jäin ka ärkvele ja vaatasin seepe hoopis.

Seebid (uued) on ka üks pikem teema, millest rääkida, aga praegu pole selleks aega. Homme äkki. Või ülehomme. Hiljemalt reedel. Pole küll kindel, millisel… aga reedel :P.

2 kommentaari “vigased pruudid

  1. nüüd makes sense need koduraportid, mida FB lugeda sai… ei no “sa oled nõme” … megairw 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s