Kalendritüdruk :)

 Täna on T. sünnipäevapäev ja EllieTheElephanti nimepäevapäev (või vähemalt lähim eestipärane nimi kalendris)!
goldenRB1
Sünnipäevaõhtu plaanime muhedalt. Vaadata Top Geari seikluseid Aafrikas ja olla niisama ilusad. Mulle tundub igaljuhul tore plaan, loodan et härrale ka. Kuna ma olen vaene nagu rott, siis lahendasin kingituse-probleemi järelmaksuga kingi näol 😀 vms.. ehk siis tegin kupongiraamatu 12 voutšeriga, millega on saajal terveks aastaks rõõmu… ja saab ise valida iga kuu, millist kasutada soovib… massaaž, vabastus kodutöödest, õhtusöök väljas, maiustused jms.
Nimepäevalisele saagu esmalt kojujõudes käpapesu* ja siis maius. Ja kui  ta tahab, võib ka meiega TopGeari kaeda, ega me kadedad ei ole!

Mis nimepäevalist puudutab, siis kilkas Zdina mulle laupäeval niiitoreda uudise. EllieTheElephant on kalendritüdruk Kuldsete tõuühingu selle aasta kalendris!
Miss November 2014:
Kalendritüdruk

Naisss… Miii laikiii!

Kuna kalender on hullult haruldane, siis sain ka teise rõõmusõnumi sellest, et Zdina sebis mulle ühe eksemplari!
Kõigepealt koera.. nüüd koerakalendri… Zdina on nagu isiklik hea haldjas. Mida tahan, seda saan.
Muusas, Zdina, kas  Sa oled muidu spetsialiseerunud ainult koerateemadele? Sest mul on endiselt puudu üks NewYorgi reis, üks 2-toaline korter Tartus, üks Apple läpakas ja üks telekas :D… just sayin´ 😀
icc… ehk siis maakeeli tähendas see suurimaid tänusid!

***

* mis käpapesu puudutab.. siis…
teate ju, et on olemas kahte liiki inimesi: kellele meeldivad koerad ja kellele ei meeldi. Mulle isiklikult jääb küll see teine grupp mõistatuslikuks, et kas tõesti on selline asi ka võimalik.. aga kui vaadata ükskõik millise koera-uudise kommentaare, siis on selge, et nad on olemas. Võib-olla kui nad veedaks vähem aega arvutis kibestunud kommentaare kirjutades ja rohkem aega väljas päris-elus-koertega tutvudes, siis nad oleks teisel seisukohal.. aga see selleks.
Ilma-Taat (mitte segi ajada Kuuse-Taadiga) on ilmselgelt üks nendest, kes koeri silmaotsaski ei salli. Istub, pilvepiiril, kuri naeratus näol, silitab oma kassi (tegelikult mulle muuseas meeldivad kassid) ja loob homset ilma…
Sügisel ootasin, et lumi maha tuleks, sest siis saab pori-aeg läbi ja ei pea igapäevaselt koera pesemisega piinama. Ja saaksime taas hommikuti pikalt-pikalt jalutada. (Kodust tööle… porise ilmaga käime pool maad.. kodust kesklinna ja sealt bussiga, sest siis on koer tööle jõudes veel enam-vähem rätikuga puhastatav…) Kasvõi 1 miinuskraad oleks kena olnud, siis puri jääs ja elu lill eksole.
Ootasin novembri. Ootasin detsembri. Lumega oli nirusti ja külmakraadide asemel olid vihmased +5. No tere tali.
Ja siis tuli miinus! Miinus 25! Wupdiduu. Et koera käpad ja minu nina ära ei jäätuks, tulime ikkagi pool teed jalgsi, pool teed bussiga. Ja ootasin, et natu-natuke soojemaks läheks.

Läkski soojemaks. Tervelt kaks päeva oli normaalne temperatuur (-6) ja nüüd on lume asemel igal pool Emajõgi ja pori ja jää ja ööpäeva keskmine temperatuur mingi +3.

Oeh.

Ma ei virise laiskusest, et appi ma ei viitsi koera pesta ja kuivatada jne, aga Koonul endal on ka juba kopp ees sellest… ja tööl on ta ikkagi suhteliselt.. hallikat karva… isegi pool teed bussiga tulles ja rätikuga üle poleerides.

Oeh. **** suusailm ma ütlen!

**

Aga õnnitlused pidupäevalistele sellegipoolest 🙂

6 kommentaari “Kalendritüdruk :)

  1. Palju õnne minu poolt ka sünnipäevalisele ja nimepäevalisele 🙂 ja saadan sulle ja Elliele ka oma ämma ja mehe õe poolt sest nemad palusid tervitada 🙂 (ja eputasid, et Ellie ka kunagi nende külaline olnud mõnda aega ) 🙂

    • Aww 🙂 Elluška on palju-käinud-palju-näinud :D.. ja võtab kõik tervitused vastu 🙂 … Sünnipäevaline võtab ka tervitused vastu 🙂 … mina võtan homme kalendri vastu 😛 wiii

  2. Ja mis kalendrisse puutub siis täna sai see posti pandud 🙂 võid homme sõnumit oodata 😛

  3. pozdravljaajem siitpoolt ka 🙂
    mis sellesse heasse haldjasse puutub, siis minugipoolest… aga oma lihased lapsevanemad ikka ennekõike, onjo 😀

  4. Homme saad ka minult nänni. Saabub küll sünnipäeva päevalise nimele, aga saad sinagi osa 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s