oeh

Kui elus poleks selliseid SUPERarmsaid rõõme, nagu Koerakoonlane, siis võiks vabalt masendusse surra…

Sain palka. Maksin ära üüri, elektriarve, telefoni/interneti, tegin uue ID-kaardi (fui, mis pilt tuli 😀), ostsin Koonule süüa ja Dummy, maksin Koonu kindlustuse ära ja mul on arvel 54 raha, millest kuu lõpus 62 maha läheb. Ja kaks tulekul Tallinnas arstil käiku lisavad väljaminekutesse veel 40 raha. Ma nüüd nõuan muidugi T-lt pool üüri ja elektrit, mis päästab mu miinusest, aga seisu oluliselt paremaks ei tee. Prff. Masendav.

830 krooni (sest eurodes ei saa summade suurusest muffigi aru) kuu elektriarve eest. Stiilne. Seda sellepärast, et nädal aega oli elektriradikas (vahelduva eduga) sees. Sest alumist naabrit ei ole ja, noh, muidu oli 2x päevas ahju küttes toas soliidne 12 kraadet sooja. Mulle jäi sellest väheks. Nüüd plekime eksole, ise tahtsime sooja.
(Elektrist rääkides: ükspäev kui T. süüa tegi ja radikas tuba soojendas hakkasin ma peale Koonupesu teda föönitama.. ja lasin korgid läbi. Ups.)

btw, lisaks panin tähele (mitte, et ma oleks seda kunagi kasutanud), et kunagi oli ju pangas see kiirmakse 100 krooni, onju? Euro-ajal oli ka 6€raha ringis, onju?
Nüüd on “pisike” hinnatõus olnud:  “Soovin teostada makse ekspressmaksena. Nõustun ekspressmakse teenustasuga 38,35 EUR.” wow.

Mnjah. Kui ma ei oleks mina, siis ma loobuks kõikidest vabatahtlikest asjadest ja otsiks endale lisatööd parem. Aga ma olen ju mina 😀 Ma vajan oma vabatahtlikke projekte 😀

human_world

 

2 kommentaari “oeh

  1. Ooo jah ma tean mida tunned. Raha ei lähe kunagi sinna kuhu sa tahad et läheks. Alati läheb sinna kuhu peab minema -.-

    • no täpselt! (kuigi koonu-asjad (mis ei olnud muidugi kogusummadest kuigi märkimisväärne osa) on vähemalt midagi, mille maksmise vastu ma pole :D)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s