Donald Duck VS EllieTheElephant (pilditäiendusega*)

Elluškinile meeldivad VÄGA linnud. Kui mööda jõekallast kõnnime, siis on terve teekond täis keelde “ei!” (mida ta kenasti kuulab), sest iga 10 meetri tagant on all jões pardid, kelle juurde tahaks minna. Aga no ei lasta, oh häda.

Iseenesest võiks ju mõelda pardikatsetele. Aga üks probleem sellega on näiteks pisiasi, et ta kardab pauke. Teah, kas kusagil on võimalik teha tulirelvavabu pardikatseid, kus pardid lähivõitluses alistatakse? 😀
Teine probleem olen mina – ehk siis ma tahaks, et kõik osapooled pääsevad päeva lõpus safe and unharmed. Koon võiks mulle elusa pardi hellalt tuua, ja  ma saaks ta uuesti lendu lasta, näiteks. 😛 Kreit plän!
Kolmas probleem on, et Koonlane ei taha saaki maha panna. Kui tegu on palliga, siis pean ma sukelduma kättpidi hambusse ja ise palli ära võtma (ilane lugu 😛), kui tegu on puuoksaga, siis ta tahab selle hoopis ära hävitada ja toob ühe korra oksa, et siis lamada ja seda järada.

Shoppasin talle mõni aeg tagasi Dummy. Pmst sihuke “pehme jäme pulk”, mida kasutatakse pardikatseteks harjutamisel. Selle eelis palli ees on väljaulatuv osa, millest saab kinni võtta ja saagi kenasti endale küsida. Eelis puuoksa ees on see, et ta toob selle tagasi, mitte ei viska pikali närima, et see ära hävitada.

Täna tõin dummy tööle kaasa. Sest õues on veel pisut liiga lögane, et dummyt sinna viia ja kodu on liiga pisike, et korralikult asju loopida. Aga tööl on piiiiiikkkk koridor.

Loopimine oli edumeelne. Mina viskasin, tema tõi. Viskasin uuesti, tema tõi… jne. Kuni ta läks ühte kabinetti uue leluga eputama… ja väljus sealt… mitte enam dummy hambus… vaid suur part (koeramänguasi) hambus 😀 Vat kus on treening, 5 harjutust ja part käes 😀
Nüüd pean kolleegilt uurima, et kust ta endale (st. oma lemmikule ikka 😀) selle pardi soetas, sest EllieTheElephant oli veendunud, et part on ikka triljon korda etem kui mingi dummypulk 😀

niiunionPart

***

EDIT:

Lõunal tundus (ja oli) ilm siiski piisavalt kuiv. Andsin Koonlasele dummy hambusse ja vantsisime õue. Oli teine väga uhke oma asjapulgaga 🙂
photo 1(1)  photo 2(1)

4 kommentaari “Donald Duck VS EllieTheElephant (pilditäiendusega*)

  1. No kohe näha, et oled väga töökas ametnik töö juures 😛

  2. Kõik on suurepärane. Kevad ja asi ja. Aga sõnale “pardikatse” ma vajan nüüd subtiitreid. Muidu mu oma fantazii lefib sinna iina köögi poole.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s