reedeeee! (mii laikii)

Ärkasin täna 4.45. Vaatasin seepi, sõin, pistsin fotoka kotti ja astusin uksest 20min tavapärasest varem välja, et päikesetõusupilte teha. Kaua ma ikka ainult telefoniga klõpsin, onju.

Ainuke häda oli selles, et päike ei tõusnud 😦 St. kindlasti tõusis, aga kusagil pilveteki taga. Mis sest hallist kihist ikka pildistada.

Aga lahedaid tuledes maju on ju siiski. Atlantisel värvilised tuled ja sildid ja värki…
… ainuke häda oli selles, et liikusin täpselt selles graafikus, et nägin tulede kustumist 😀 Nojah.

Kesklinnas kõnetas mind üksik noormees, et kas ta tohib ühe küsimuse küsida. Nooh, okei. Aga kärmelt (siis oli õues veel natuke pime ja ma elasin ikka oma lollis lootuses, et jõe ääres tõuseb päike 😀).
“Kuhu saavad vanad naised.. ja mehed helistada?”
“Ehh??? Ma ei tea…”
“Ahah.” Ja läks oma teed.
Ma küll ausalt öeldes korraks pelgasin, et äkki ta flipib ära sellest, et ma ei vastanud ja ta arvab, et ma olen kasutu ja pussitab mind 137 korda.. aga ilmselgelt nii ei juhtunud. Ma olen lihtsalt ise natuke psaiko ja arvestan alati halvima võimaliku variandiga :P… siis ei pea kunagi pettuma! 😉

Et päikesega oli umbes sama hästi kui lumega, siis oli mul aega üle… ja tulime siis Koonuga suurema ringiga tööle. Tsekkisin kinnisvaraturgu. Leidsin väikest kõpitsemist vajava  korterelamu kesklinna lähistel. Oma hoov ja puha. Nipet-näpet oleks veel teha vaja. Uus värvikiht peale, sest see punane värv on veits kulunud (roheline värv on samas päris kobe)… uued aknad jms. Nipetnäpet.
photo 2

Edasi leidsin 2 graffityt Edgarist, aga nendest pilti ei teinud.

Ja siis leidsin käsitööna valminud puu-dildo. Inimesele, kes armastab teravaid elamusi. Aga ma ei hakka seda Tartu “Leiubüroo” lehe kaotatud ja leitud rubriiki vist saatma.
photo 3

Btw, eile leidsin esimese kevadekuulutaja. Ta küll ei olnud väga hea tervise juures, aga parem on surnud kevadekuulutaja kui üldse mitte kevadekuulutaja, ma leian.
photo 1

Edit: Mul hakkas fotokast hale, et ma hommikul siiski ainult telefoniga pildistasin. Ja hakkasin nüüd siis fotokaga Koonu portreteerima.
Fotokal on aku tühi.

Klassika.

4 kommentaari “reedeeee! (mii laikii)

  1. Need küll juba vist kõik ära pildistatud, aga Tartus mulle alati jubedalt meeldis mööduda nendest seinale spreitud lausetest või asjadest. Näiteks riiamäel, mis kool seal on, seal Opera pizza vastas vms, seal kuskil on kirjas “Õnn on nurga taga.”
    Kuskil natuke kaugemal oli ka mingi armas lause, alati tõi muige näole kui neist möödusin ja mõtlesin, et peaks neid üles pildistama, sest no jube kihvtid. Kunagi kui sinna kanti tiirutama satud, siis võid Sina seda siis teha, sest ma vaevalt lähiajal Tartu linna peale tiirutama satun. 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s