Furminaator ❣

Kui keegi oleks mulle kunagi öelnud, et ma võiks endale osta üle 600 krooni (40€) maksva koerakammi, siis ma oleks vist ütleja üle naernud vähemalt kolm nädalat jutti. Mis ta siis ajab hullu juttu 😀

Eile ostsin selle ära :D… aga hea uudis on see, et praegu oli see ZooPlanetis soodushinnaga 31.99€ (tavahind on seal 39.99.. aga nüüd nägin, et Apothekas on väidetavalt 32 raha), ehk siis “ainult” umbes 450 krooni.

Jutt siis Furminaatorist. Väidetvalt “imekammist”:

Kamm koerte (kasside ja hobuste ka!) professionaalseks karvahoolduseks. Vähendab karvaajamist kuni 90%. Roostevabast terasest tera ulatub aluskarva alla ja eemaldab aluskarva ning lahtise karva ilma koera õrna nahka kahjustamata.
Kasutamine: Soovitav on kasutada 1-2 korda nädalas, 10-20 minutit korraga. Karvaajamisperioodil võib osutuda vajalikuks tihedamini kammida. Saba ja kõrvu kammides tuleks olla ettevaatlikum. Kui kammi ei kasuta, katta roostevabast terasest kammiosa kaasasoleva plastikust kattega.
Suurused: S – kammi laius 4,45 cm, sobib kuni 9 kg koertele (ka kassidele); M- kammi laius 6,7 cm, sobib 9-23 kg koertele; L – kammi laius 10,16 cm, sobib 23-41 kg koertele.

furminator_Medium_Dog_long_Hair

Well… ega ma muidugi ei uskunud puhtalt reklaamijuttu.  Guugeldasin foorumeid ja blogisid, et näha, mida inimesed ise asjast arvavad. Eriti spetsialiseerusin kuldsete omanike arvamustele. Ja, noh… kõik arvasid umbes samamoodi nagu liiga ablaste koerte omanikud arvavad Northmate ime-kausist: il Fantastico!

Heino fain. Ostetud tema sai. Küll M suurus, mitte kõige suurem, sest M (pisut kitsam) tundub lihtsalt mugavam ja kergemini ligipääsetav vms…

Proovisin eile kohe järgi! Ma ühinen internetiinimeste arvamusega: il FANTASTICO!

Ja mul on nii kahju, et ma ei filminud kohe eile.. et esmalt vana harjaga ja siis Furminaatoriga. Filmisin alles täna, aga tänaseks oli karv peale eilset kammimist juba tiptop… Aga sheerin tänast näidet ikkagi ja räägin lihtsalt juurde, mis videos on… aga arvestage siis, et videos on see kõik väga leebelt… sest olin juba imekammi kasutanud.

Ühesõnaga.. point on selles, et tavalise harja külge jääb väha vähe karvu eksole… aga peale (ükskõik kui pikalt kestvat) kammimist käega kasukas sasides on lahtiste karvade pilv ümberringi ja kätte jääb pihutäis karvu (videos ei jää, sest ma kordan: ma olin juba imekammi kasutanud)… Furminaatori külge, nagu näha, jääb hunnik aluskarva (mida on sealt küljest ülimugav ära võtta) ja peale kammimist ei lendle käega karvas sasides ümberringi pilve lahtiseid karvu. il Fantastico! il Fantastico!
Ps. Videos tundub, et Furminaator teeb hirmsat žiletiga kaapimise häält.. tegelikult ei ole üldse nii hull…

Ma olen vaimustuses! (Ja Koonule meeldib täpselt sama palju, kui tavaline harjamine.. jõuan selle vaid kätte võtta kui tema juba tuleb ja külili viskab 🙂)

Hoiatus: Ärge kasutage seda pika “sõlmes” karva läbikammimiseks.. Ettevaatust õrnade kehapiirkondade kammimisel ja ärge kasutage seda korraga kauem kui 15-20 minutit.

2 kommentaari “Furminaator ❣

 1. Hea reklaam! Kui muidu ei raatsind osta ja ei kõlanud eriti usutavalt, siis nüüd mõtlen, et ehk aitaks see mu kiisu lendlevate karvade vastu ka hästi. 😦
  Rahakotile see mõte ei meeldi.

  • Soovitan kindlasti!
   Ps. Eile laenas töökaaslane seda koerakammi, et oma pikakarvalisel kassil järgi proovida… ja.. noh… täna lubas minna ja endale kassikammi osta 😀 Nii, et vist ei olnud kõige hullem tulemus 😀
   Ps2. Kassikamm oli ZooPlanetis odavam.. äkki soodukaga praegu 24.99 vms..
   Ps3. Koonul ei lendle siiamaani sasides karvapilve ümber pea.. vana harjaga lendles KOHE peale kammimist!
   PS4. See ei ole mingil moel makstud reklaam vaid minu vasikavaimustus lihtsalt 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s