It´s a hard egg…

Mäletate, rääkisin eelmise postituse lõpupoole sellest, kuidas ma laulusõnu vigaselt kuulen. Tookord tahtsin teisest loost veel rääkida, aga unustasin.
Bonnie Tyler´i lugu “It´s a heartache” teate? Niih.. ma ei ole päris rumal siiski ja ma tean, et see on “heartache”, millest seal lauldakse.. Aga sellegipoolest, kui ta seda ütleb, siis see kõlab natuke nagu “hard egg(s)”… Ja minu meelest kõvad munad sobivad sinna laulusõnadesse ka!:

“It’s a hard egg
Nothing but a hard egg
Hits you when it’s too late
Hits you when you’re down

It’s a fool’s game
Nothing but a fools game
Standing in the cold rain
Feeling like a clown”

***

Verekeskus läheb suvetuurile. Minge kõik doonoriks (välja arvatud need, kes ei tohiks…)! Mina läheks NIIIII hea meelega. Aga kuna selleks peab vähemalt 50 kilogrammi kaalumaie, siis mind ei taheta. Kõlbmatu :D.
Et nüüd kõik pisut (ja pisut rohkem) ülekaalus inimesed saaksid kiruda, et veab raisal, et näeb välja nagu Aafrika näljahädaline, aga ikka viriseb, krt.. siis sheerin miskit postitust, mille leidsin. 17  asja, mida kõhnadele ei meeldi kuulda. Enamik on enamvähem tõsi, aga number 8 ja 9-ga mina isiklikult ei saa nõustuda. Kaheksas oli selle kohta, et shoppamas saab käia lasteosakonnas ja vähemalt see on odavam. Esiteks, kuna ma olen pikk kui latt, loll kui tatt (loe, 176cm), siis ma ei leia sobivaid pükse täiskasvanute osakonnastki (ainult Sepa turult leiab!)… Ja üldse, olete te lasteriiete hindu näinud? Miskit heegeldatud beebipapud maksavad juba pea sama palju, kui Naiki viimase kollektsiooni jooksutoss vms.
Üheksas punkt kurtis, et küsitakse, et miks Sa üldse trenni teed? Minuga on vastupidi. Inimesed teavad, et ma võin vabalt süüa nagu loom (näiteks olen proovinud rämpstoidu-dieeti ja pitsadieeti 😀), aga viiskend kilu täis ei tule. Niisiis soovitataksegi pigem, et tee trenni ja muskel kasvab ja kehakaal ka. Tundub küll ahvatlev, AGA siin on üks väike pisiasi. Ma ei viitsi absoluutselt ühtegi sportlikku tegevust (peale kõndimise) teha. Mul on telefon mingeid spordi-äppe täis, aga enamik on kordagi avamata :P.

Ps. Pean lihtsalt veel ära mainima, et Buzzfeedi lehel on all nii toredad “tagasisidenupud”. Ei pea lihtsalt valima, et “Like” või “Mitte-midagi”, aga on hunnik erinevaid reaktsioone (LOL, EW, CUTE, OMG, FAIL etc)
buzzfeed_reactions
***

Natuke reklaami ka. Masku pakub tagasihoidliku 835 euroraha eest vitriinkappi, mis sobib näiteks väga väikesesse nukumajja või HO suuruses raudteemudelite majadesse nt. Suuruseks lausa 1cm! hinna järgi eeldan, et on käsitsi valmistatud puhtast valgest kullast 🙂 Uhke värk!

MaskuKapp

***

Mul on nüüd “pliiats”, millega telefonis hea joonistada on… niisiis sikutasin endale tahasi Draw Something mobiilimängu.
DrawSomething
(muuhulgas selgus, et pliiatsiga või mitte, olen endiselt kunstiandetu :D)
Aga eile mängisin seda voodis ja järsku avastasin, et EllieTheElephant istub juba tükimat aega ja vaatab väga elevil näoga minust mööda… endal pea liigub nagu liikuvat saaklooma jälgides (mitte, et ta nüüd suurem asi murdja oleks 😀)… aga siis saabus selgus: päike paistis mu selja tagant telefoniekraanile ja sellelt peegeldus seinale… oligi saakloom, PäikeseJänku jaht (või pigem luure) käis täie hooga 😀 Kiusasin teda siis mõnda aega “Jänkut” seinte ja lae vahel jooksutades, kuni ära tüdinesime 🙂
PäikeseJänkujahil

Ja eile šoppasin talle kaks  “kaitsesokki”, millega õuel hea käia on. Seon küll jala õueskäikudeks lisaks sokile kinni ka, aga kui side enamasti kas:
a) saab ikkagi märjaks mudaseks
b) tuleb jala küljest ära
c) saab märjaks ja mudaseks ja kukub siis ära,
Siis on see papuvariant päris hea. Ühest küll tegelikult piisab esialgu, aga et neid kahekaupa müüdi (viis euri sentidega, kui kellelgi ka vaja…), siis olgu neid kaks. Seda enam, et vaadates Koonu suurepärast oskust oma käppi katki astuda-joosta-hüpata, siis äkki peaks stabiilselt hoopis nelja kandma 😀 (kiddin´)

   Kaitsepapud

***

Ja last, but not least… nagu ma vahetevahel ikka uurin, et kes Te, krt olete, kes Te alatasa siin blogis luusite nagu mingid psaikod  ma ütlen… tööd üldse ei tehta, muudkui üks eraelus tuhnimine käib, ma ütlen (Dziiz, ma VÄGA loodan, et saite ikka aru, et ma tegin nalja?! 🙂), siis siin on küsitlus.. märgi ära, kelleks Sa end vastustevariantidest pead. Ja allpool on teine küsitlus veel, märgi ära, kui harv/tihe lugeja Sa oled. Aitäh!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s