babamm

Nädalavahetus oli 🙂

Vihmahääl oli külas 🙂

Ilm oli mõnusalt palav 🙂
Ostsime Koonule eile soojapuhuri 😛 Suve tuleku puhul või nii… et see talle siis ventikana jahedat õhku puhuks. Lisaks sai teda vist 3 korda päevas külma dušiga üle loputatud, et natukenegi jahedam oleks. Lõpuks hakkas talle isegi meeldima vist, sest kui ma muidu vihjan, et nüüd lähme pessu, siis ta teeb esmalt näo, et ega Sa mind ei mõelnud? Ja siis tatsab kohale eriti kurva näo ja aeglase sammuga nagu vana kronu. Aga

Käisime Lennundusmuuseumi lennupäevadel. Mükkebrooo oli!
(Aga ple arvutit veel ja siis pilte ei sheeri, v.a. üks moblapilt)
lennupäevad

Käisime Ahhaa keskuses, T. ja Vihmahääl esmakordselt. Torekas oli. 🙂

Käisime shoppamas. Vihmahääl ostis endale vanainimestemütsi 😛
Minu riidekapp täienes nädalavahetuse jooksul (khmm, kes mind teavad, ei usu nüüd oma silmi kui loevad: ) valge pika seeliku, valgete suveking/sandaalidega (mis mu jalad puruks tegid), valge särgi ja valge-must-triibulise topi võrra. Djah, ja pesu ka.

Tahtsime ujuma minna. Ujula oli kinni 😦
Vähemalt jäime paduka kätte… midagigi 🙂

***

Täna:

Hommikul kolmveerandviis oli T. hullult nunnu, aga et mul oli parajasti uneaeg, siis ma olin ilgelt nõme ja kuri ja pahur. Ta võiks ju ka muidugi nüüdseks selgeks saanud olla, et unist Mac´i torkida on kaheksa korda ohtlikum kui näiteks jääkarupuuris uinakut teha vms. Aga ei, ta ei olnud seda õppinud. Ja nüüd on mul nõmeda porramise pärast süümekad.

Hommikuti kodust ära tulles jääb hetkel Koon koju, mitte ei tule tööle kaasa (jooksukas+käpp=sinine leht) ja annan talle tavaliselt ära tulles ühe kanajala. Täna hommikul pööras pea ära ja ei võtnud seda vastu. Heino, fain.. mossitagu siis! Kolmapäeval näeme ju jälle 😛

Aga ma keeldusin ennast sellest heidutada laskmast, et kõik mind nüüd vihkavad.. ja tulin tööle tulles poolel teel bussilt maha, ostsin latte ja käisin jõe ääres hommikupiknikku pidamas kohvi ja saiakestega 🙂 nämma oli.

hommikupiknik

***

Ja last, but not least pean mainima, et ilm-äpp on nii tore…taustaks on liikuvad pildid vastavalt ilmale: udu, päike, vihm, äike vms.. täna nt Rooma-ilma vaadates sähvis äike ekraanil:
ÄikeRoomas

Tsekkige ägedaid kuupilte kah 🙂 (kuna ma ei saa enda pilte sheerida, elan end teiste piltide kaudu välja 😀)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s