Blogivõistlus, III tsükkel “Loomad”

Kui Fränky mulle eile õhtul uue blogiteema SMSis olin suisa rõõmus. Peale selle, et niikuinii iga teine postitus (või rohkemgi) niikuinii Koonust on, siis saabusin eile just nädalavahetuselt, kus Loomlasi oli suisa rohkem kui Koonlased.  Allusin nimelt Fränky ja tema ema umbes aastapikkusele küsimisele, et millal külla tullakse. Minu vabandus, et mul on Koon, ei lugenud kummalegi. Mitte, et seal nüüd hullult halb oleks, et ma minekust kõrvale viiliks 😀 Oh ei, seal on väga torekas… Lihtsalt, ma olen loomult selline… laisk. Ma ei viitsi trippida bussidega kuhugi, eriti veel nüüd Koonukesega ka. Kui alternatiiviks oleks näiteks kodus “koristamine” (loe: leiaksin raudselt mingi vabanduse.. palavus vms, et mitte koristada ja saaksin terve nädalavahetuse lebos puhata, sest ega töö ei ole jänes, et eest ära jookseb). Ja lisaks kaasneb kuhugi minekuga majanduslik pool… Koonule on enamasti täispiletit vaja 🙂

Aga nüüd tagasi nädalavahetusse. Ja Loomateemale. Tutvustan täpsemalt, kellega EllieTheElephant oma nädalalõppu veetis:

1. Koonud:
1.1 EllieTheElephant ise.
Koonu lemmik-osa oli ilmselt jalutuskäik linna keskel metsatukas asuva järve juurde. Väga mõnus järveke. Inimesi vähe, vesi madal, vesi suht soe, põhi liivane… … isegi mina käisin 2 korda päevas seal hulpimas.

EllieJarvevees

EllieJarves

KoonVeesAstumas

1.2 Dzännu:
sest kus on Väike-Fränky, seal on ka blondiin Dzännu. Antud hetkel siis voodis.

JanetVoodis

1.3 Suur Suur Must Härra Koer.
Kes mulle meeldis väga, aga EllieTheElephantile mitte. Sest Härra oli minu blondiga ainult ühe asja peal väljas, aga Preili ei soovinud.. Preili oleks tahtnud pikemalt kurameerida ja käia näiteks Itaalia restorani taga üheskoos spagette ja lihapalle söömas. Kuna lähikonnas itaaliarestosid ei olnud, jäi härra kuivale. Vähemalt neiu osas. Järvevesi oli õnneks vastutulelikum ja teda kuivale/kuivaks ei jätnud 🙂

EllieJaAksuKorvuti

AksuVees

2. Kassid.

Hall ja Värviline (maailma lühimate jalgadega kiška).
Kui EllieTheElephant on muidu harjunud, et Kass=loom, kes tänaval kiireltkiirelt eest ära joosta vudib, siis nüüd ta vist ei saanudki aru, et need ikka kassid olid… sest miks nad muidu rahulikult koertest mööda jalutasid või juures lebasid… veider värk. Suisa nii veider, et kui kass liiga lähedale sattus, tuli kindluse mõttes ise eemale tõmbuda (kuigi lähedale tulek oli sõbralik, mitte “annan-sulle-käpaga-piki-nina”):

KassidVoodis

KassKrissu

3. Kalad.

Suisa kaks akvaarumitäit.
Koonu kõrgusel. Istus ja vaatas, nagu telekas ju (sest koon vaatab telekast ka loomi).
Muuseas, kui ma uurisin, et kas ja mida need meduusihakatised söövad, selgus, et need ei ole päris… sest nad ei elavat magevees vms. Aga arvake ära, kes see on, kes mini-looma-aias kala-akvaariumitest oma arust päris meduuse seni uudistamas käinud on?! 😀 Yup, that´s me!
Kuldkala

KoonAKaluVaatamas

***

Kui loomi läheduses ikka liiga vähe oli, istus Koon teleka ees ja vaatas Animal Planetist kutsikaid.

KoonJaTV

Ja kui loomi läheduses juba liiga palju oli, peideti pea voodiääre-tekiääre alla ära. “Mind ei ole kodus!” 🙂

  KoonPeaVoodiAll

Üks kommentaar “Blogivõistlus, III tsükkel “Loomad”

  1. Nii, et me oleme kõik tsüklis 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s