Roomablogi , osa 0/9st

Et kõik ausalt ära rääkida, pean alustama sellest, et olen alatialatialati Itaaliat fännanud. Nimigi on itaaliapärane…

Kunagi ammuammu (november 2009) õnnestus lõpuks ometi Rooma reisida. Tookordset reisikirja saab lugeda sellest blogipostitusest. Tol korral kirjutasin postituse hiljem mälu järgi ja piltide järgi.

Teine (ja hetkeseisuga viimane 😦) Rooma-reis oli pool aastat hiljem, maikuus 2010.. Tol korral pidasin kohapeal käsitsi päevikut, et see hiljem sisse trükkida ja siis päev-haaval blogipostitustena avaldada.

Läks nii, et päevikusse kirjutasin paljupaljupaljupalju ja viitsimist see arvutisse trükkida ei olnud.. kuni selle nüüd suvel Tallinnast üles leidsin ja lõpuks asja kätte võtsin. Parem Hilja, kui mitte keegi, eksole?!

Postituste sari koosneb 9st päevast, iga kohta 1 postitus.. mis on megapikk ja paljude piltidega. Pigem on see üles pandud minu enda jaoks, aga kellel juhtub väga igav olema.. või kes juhtub suur Itaalia fänn olema.. või kes on harjunud kõiksugu reisikirju ja reisiraamatuid lugema… või keda ei heiduta, et see vähemalt 4 aastat vana on… need võivad ju ajaviiteks pilgu peale visata. Sundust pole.

Hoiatan siiski. Trükivigu on palju. (Ka selles enne lingitud esimese-tripi postituses on neid palju.. näiteks: Ma ju tean küll, et Hispaania ei kirjutata jotiga, ausõna.)

Lisaks, kuna toksisin selle alguses Wordi, siis trükkisin sisse ka kõik smailid samasugustena, nagu need päevikus olid =) ja :).. aga wordi-omad muutusid ju ümber kopeerides. Kui kusagil on mõni üksik seosetu J-täht, siis tähendab see rõõmsat smailit :)… ja kui on üksik õnnetu L-täht, siis on see kurb smaili :(.

PS. Mul on ausalt piinlik,et ma seal nagu Kristjan Jõekalda tundun.. õluuuut, õluuuuuuut…. dziiiz…

PS2 Kui mõnu ull-peast peakski neid järjest lugema, siis mingist hetkest keeldub WordPress enam allapoole kerimast… siis avage lihtsalt kõige alumine postitus eraldi… ja selle postituse täiesti all vasakul saab eelmise postituse juurde…

 

2 kommentaari “Roomablogi , osa 0/9st

  1. ähh, mis tisain plogil… nii arjumatu…

    • mulle endale ka harjumatu :D… aga eelmine oli nii kevadiselt võililleline, samal ajal kui akna taga vihma kallas ja tuul katust lammutas ja pori käppadelt tilkus ja pihlakad tumedalt punastavad…

      Ps. Mulle tegelikult ei meeldi ÜLDSE pruun värv :D.. aga muuta vist ei saa (peab proovima!).. aga see värviline sigrimigri üleval vasakul oli nunnu.. ja rohelised kastikesed ka

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s