Lihtsalt mula

Psühholoogia – Austraalia, Suurbritannia ja USA koostööuuringus uuriti, kas öökulli tüüpi inimesed on keskmisest rohkem nartsissistid, manipulaatorid ja psühhopaadid kui lõokese tüüpi inimesed. Uuring näitas, et «öökullidel» esineb suurema tõenäosusega psühhopaatilisi ja nartsissistlikke jooni.”
(Allikas)

Mul on rõõm teatada, et ma lähen õhtuti peale kaheksat magama. Kindlasti mitte psühhopaat, ma ütleks. (Eriti ütleks ma seda Fränkyle, kes natukene senini usub, et ma hobikorras inimesi tükeldan, kui aega ja tahtmist tekib…)

***

Teiseks. Käisin minaükspäev mööda kõnniteed ja kõrval parandati teeauku. Parandustöö nägi välja nii, et mingi suure auto suurest torust pihustati survega peenikesi killustikukive ja asfalti vms. Kivikesi lendles natuke laiali ka, kõnniteele ja nii… tänu asfaldimöginale kleepusid need osavalt.

Koju jõudes tundus kõndimine ebamugav ja piilusin jalatsi põhja alla. Kividega kaetud, oleks vist õige väljend (nüüd mind hakkas see laul kummitama, see “Mööda teed, mis on kividega kaetud…”).. sikutasin siis kivid põhja küljest-seest ära ja sain endale uue sõela. Abiks ikka.
suss_augud
Pildilt pole vist eriti hästi aru saada.. aga need tumedamad laigud seal mustrivahedes on augud.. sügavad augud.. läbi-talla-augud.

Mõtlesin küll, et kuiva ilmaga vast ei sega, aga selgub, et sealt aukudest poeb igal sammul igasugust prahti sisse… ja kuna ma ei viitsinud enam iga tänavaposti juures toetumiseks peatuda, käisin lõunal Maxximas ja tulin tagasi uute tuhvlitega:

uus_Suss

Epu-epu. vot.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s