Sügislehed

Fränky lisablogimise-teema “Sügislehed” on nii nõme, et ma ei oska sellest mitte midagi kirjutada. Seda enam, et ta reaalselt EI luba talle öelda, kui väljas sügiseseks kisub ja puud paljamaks minema hakkavad, sest ta tahaks suve kuni piparkoogilõhnani pikendada.

Well, ise Sa selle teema välja pakkusid. Võta siis nüüd teatavaks:

Lehtpuud on viimase paari päevaga muutunud punaseks ja kollaseks. Okaspuud on jäänud roheliseks, kui see Sind lohutab!

Eilse päevaga oli majaesine kõnnitee mattunud kollaste vahtralehtede kuhjadesse, milles ma sahistasin, tehes nägu, et mängin Koonuga. Karm reaalsus oli, et teda ei huvitanud seekord lendlevad lehed üldsegi, lihtsalt minul oli lõbus :D.

Vähemalt eileõhtused lehed olid juba.. kortsus-krimpsus, mitte sellised ilusad ja värvilised, mida korjata.

Hakkasin ajalehtedesse piiluma, et näha, kas need ka sügiseselt kirjud on ja sattusin hoopis sellisele artiklile, mis on küll niikuinii teada, aga ikkagi tekkis tahtmine.. ma ei teagi… selline jõuetu viha vms, mis võttis blogimiserõõmu ära nii et aitab praegu. vot.

 

***

Täna hommikul pidin kogemata pea-aegu Koonule kastanilapse sisse söötma. Minu üli-armas mini-kastan (umbes poolesentimeetrise läbimõõduga sell) oli kogemata sinna jopetaskusse sattunud, kuhu mõne maiuse ka pistnud olin. Parandasin eksituse.

Üks kommentaar “Sügislehed

  1. Hmm, mul on veel suvi!!! Ma ei taha raagus puudest kuulda, kuigi ega mul vist enam pikka pidu pole, sest kodutänav on krdima lehti täis.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s