Koonulood. DIY – Koonukarvadest Koon

Harval blogimisel on oma tagajärg/karistus. Nimelt ootasin juba mõnda ega, et millal siin paremal-ääres bänneril koonu vanuseks 3 aastat, 3 kuud, 3 nädalat ja 3 päeva ette lööb. Kindlasti ükspäev oligi, aga täna on juba 3 aastat ja 4 kuud… ehk siis, mida ma tegin 4 päeva tagasi, et mul aega blogida ei olnud??? Ahjaa.. tegelesin Koonudega.. noh, siis on vabandatav. Ja alati on ju võimalus 4-4-4-4 oodata.. ja see maha magada. 🙂

Aga mitte sellest ei tahtnud ma tegelikult rääkida.

***

Käisin mina koonukoolitusel ja sain sealt kõigi muude kasulike teadmiste kõrvalt ühe vahva idee: villa-ajavate koerte (loe: EllieTheElephant 😀) eelis on, et seda saab kasutada lõnga loomisel… või… viltimisel. Ja koolitaja näitas oma samojeedi karvast vilditud pisikest samojeedi:
Koolitaja vilditud armas samojeed

Minul, kroonilisel enda-võimete-ülehindajal, oli muidugi kohe pirnike peas: Oooo, kui lihtne ja geniaalne! Ja kogusin kahe kammimisega piisavalt aluskarva, et ka proovida.

Algus polnud eriti paljutõotav. Kui mu vilditud koera keha valmis sai, siis naeris T., et noooh.. koer see nüüd küll, ei ole, aga mõned naised võib-olla tahaksid mulle tellimuse esitada vms…
Koera keha, mis meenutab genitaali

Ma, endiselt kindel, et ma olen tegelikult andekas, jätkasin oma käsitööd. Kuni selgus, et ma ei olegi tegelikult andekas:
Minu vilditud "koer" küljeltMinu vilditud "koer" eest

Küljelt vaadates nägi mu vilditud “koer” välja nagu pika sabaga lammas… Eestvaadates nagu pulga otsas asuv valge bokseri pea (aga bokseri nägu on suht nunnu vähemalt 😀)… Ühesõnaga, üks osa nagu pisut meenutaks koera, aga minu kujutluspilt selgelt äratuntavast kuldsest retriiverist… nooh, ütleme nii, et ei vastanud päriselt tegelikkusele :D. Küll aga sain ma teha Facebookis viltimise: ootused-reaalsus pildiga mitme inimese päeva rõõmsamaks :-).

Ma lohutasin ennast siis hoopis, et nooh.. ju siis kuldne on lihtsalt teistsugune, et pole nii lihtne, kui pisikest palli moodi samojeedi teha. (Loll on see, kes vabandust ei leia!)… Ja siis ma guugeldasin vilditud kuldseid ja rikkusin kõik ära:

This slideshow requires JavaScript.

Ja siis ma juutuubeldasin viltimist ja rikkusin kõik VEEL rohkem ära:

Ja siis ma juutuubeldasin mingit koera-viltimise õpetust:

Ja nokitsesin õhtu otsa. Noh, Google valikutega võrreldes täielik 3-aastase-toodang, aga minu esimese katseloomaga võrreldes võib öelda, et olen rahul alustuseks:
Lamav kuldne kõrvaltvaates Lamav kuldne eestvaates

(Vähemalt) 4 viga on siiski:
1. Ma olen laisk ja nii on ta veel liiga karvane ja pehme.. ma ei viitsi teda nõelaga kauem torkida…
2. Proovisin villa segada kollaka villaga, et värvi lisada. Viga, nüüd on tal küljel kollased laigud, nagu oleks uriiniloigus maganud :D.
3. EllieTheElephandil on roosakas nina.. aga see tuli punane klouninina :D.
4. Mul pole päris silmi kusagilt võtta ja kõrvarõnga-valmistamise-pulkade omad tulid veits pisikesed seasilmad..

Üks kommentaar “Koonulood. DIY – Koonukarvadest Koon

  1. Harjutamine teeb meistriks! Jätka samas vaimus, ehk peagi võid hakata neid kujukesi turustama. Väike lisateenistus kulub alati ära.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s