Kruusifetishiga Veevalaja

Ma olen lootusetu kruusi- , külmikumagneti- ja sokisõltlane. See tähendab, et ma ostan neid kokku igal võimalikul juhul. Kui sokkidega on veel nii, et neid ikka kulub ja läheb uusi vaja ja need on võimalik üsna kompaktselt kokku pakkida jms, siis kruusidega on närbim lugu. Olenemata T. püüdlustest nõusid purustada (ei, me ei kodusõdi, vaid ta lihtsalt on selline, kes kohe oskab kildudega õnne tuua kogemata), ei mahu kruusid kappi ära. Rääkimata sellest, et pmst joon ma kodus kruusist midagi ainult laupäeva ja pühapäeva hommikuti. Ja siis hakkab mul kasutuseta nukralt seisvatest kruusidest kolekahju ja nii ongi tavaline, et ma seisan pühpäevahommikul nõudekapi ees ja räägin tassidega juttu: “Ei, spanjeli-kruus, Sina said alles eile! Ja kuldse-kruus ja Roosi-kruus, Teie olite ju eelmine nädalavahetus. Rooma-kruus, täna tuled Sina. Ja Ahhaa-tähistaevakruus, Sinu kord on homme. Ööjooksukruus, ära nukrutse, varsti on järgmine nädalavahetus. Ja noh, jõulukruusidel on üldse varsti pidu, sest jõulud tulevad!”

Ma päris normaalne ei ole. Kui seni kedagi seda lootma olen pannud, siis matku oma lootused kohe. I´m crazy.
crazy_miki

***

Mõnelgi korral olen poes iseendaga mehise võistluse maha pidanud ja suutnud ennast järjekordse kruusi ostust ümber veenda. Täna ei suutnud :D. Kusjuures, kruus, mille ostsin, ei ole isegi mitte eriti ilus.
Aquarius_Kruus
… suht suvaline Veevalaja-tass, mille peal on voolikuga mees (mitte mõelda vasakule). Ilmselt tuletõrjuja. Aga mulle meeldisid need veevalajat iseloomustavad sõnad, mis üle tassi kirjutatud on. Väga täpsed! –
Impartial; Generous; Strong willed; Inventive; Selfless; Fair; Open minded; Candid; Thoughtful; Dependable; Perfect in EVERY way!

On ju täpne?!

***

Muuhulgas sain eile postkastist 2 ümbrikku. Ühes oli jõulukaart (ümbrik fotol alumine) ja teises kuldse-pildiga mobiiliümbris (ilmselgelt fotol pealmine 😀):
Ymbrik_ja_moblakate

8 kommentaari “Kruusifetishiga Veevalaja

  1. sul ikka sein on, veider inime? osta ehituspoest konksukesi või tao naelu seina ja iga kruus saab oma nagi 🙂
    ja kõik saavad aru, et see on ilus 🙂
    #heanõu

  2. Kålmikumagnetid kogud kai jaoks?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s